Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csípőset bármennyit ehetek?

Csípőset bármennyit ehetek?

Figyelt kérdés
Próbáltam visszafogni magam,de nem nagyon sikerül,nagyon kívánom. Szerintetek?
2016. ápr. 7. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hàny hetes vagy de a baba is mindig kap belőle erre gondolj.

Minden amit eszel abból ő is részesül.

Ehetsz csak mértékkel.

És azért ne brutàl csípőset:)

2016. ápr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én szerettem a csípőset korábban, hiányzik is. próbáltam enni, de furán éreztem magam tőle, nehéz volt a hasam, mintha kő húzná, nem fájt,csak úgy éreztem megfeküdte a pocim a kaja, éjjel nyugtalanul aludtam, másnap alig ettem valamit. lehet a babának nem esett jól, így inkább kerülöm, nem akarom, hogy csípje, bár nem tudom eljut e hozzá a csípősség
2016. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én alapjáraton nagyon szeretem a csípőset, sokszor kívánom is de hasonlóan jártam mint az előző válaszoló, mikor ettem utána kellemetlen volt, kicsit fájt is tőle a gyomrom. Egyébként nekem az orvosom is azt mondta, kerüljem a csípős és erősen fűszeres ételeket.
2016. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!