Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek mar ez ellen?

Mit tegyek mar ez ellen?

Figyelt kérdés
A gyomorsavtol mar teljesen ki vagyok .. Ha sima csap vizet iszok mar akkor is jön fölfelé a sav. Rendesen marja a torkomat mar. Terhességem alatt ez a legrosszabb. Tudnátok írni tanácsokat hogy ti mit csináltatok ellene?? 34hkm

2016. ápr. 10. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segített az, hogy bubis víz helyett a csapvizet ittam. Szódabikarbónát egy kiskanállal sokszor muszáj volt bevennem, mert már hányingerem volt a savtól. Állítólag ez nem túl jó, de nem gondolom, hogy ténylegesen ártana a babának, ha napi 1x este muszáj.


Esetleg próbálj valami tablettát rá szedni (Rennie stb), én nem vettem, így nem tudom mennyire lenne hatásos.


Másik még, amitől jobb volt, hogy korán vacsoráztam és nem feküdtem le közvetlenül utána.


36hkm

2016. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
En mar mindent kipróbáltam ... Rennie sem segített. Csapvíztol sokkal rosszabb. Szodabikarbonatol hányingerem van... Háziorvost kérdeztem és ugyan ezeket mondta de semmi sem jó... Legszívesebben sírnek annyira rossz
2016. ápr. 10. 19:37
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Citromle magaban nekem segitett neha. De alapvetoen ki kell bekkelni sajnos. A terhesseg nem annyira kiraly, mint a filmekben.
2016. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Salvus víz esetleg? Minden reggel 1 dl langyosan elkortyolgatva?

Sajnos nagyon nem tudlak biztatni, tesóm a terhességei végén már ülve aludt, mert vízszintesen bugyogott fel a sava.

Szerencsére szülés után elmúlt.

2016. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a salvus víz segített. Nah meg a szülés...
2016. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Salvus víz és szinte semmi mást nem ettem mint háztartási kekszet :(

Kitartás!

2016. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van egy ludea nevű gyógyszer, terhesség alatt is szedhető. Nőgyógyász is kiírhatja. rajtam is csak ez segített :/
2016. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bella169 ***** válasza:

Nekem a hideg tej segìtett. A végén már sokszor éjjel is rájártam a hűtőre :-)

Kitartás.

2016. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is a Ludea segített egyedül. No meg akkor ment fel a savam legtöbbször mikor teát ittam. Fogalmam nincs miért
2016. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még nem voltam terhes,mikor nagyon kínlódtam a savam miatt.Valahol olvastam,hogy egy fél citromot ki kell csavarni egy jó dl vízbe és éhgyomorra meginni.Miután a Rennie nem használt kipróbáltam és nekem bevált! Most 19 hetes vagyok,ha később megint fent lesz a savam ki fogom próbálni,hátha akkor is használ majd. Kitartás!
2016. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!