Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek a félelmeim ellen?

Mit tegyek a félelmeim ellen?

Figyelt kérdés
Szeretnénk 3. babát.És örülök,hogy a férjem is szeretné,mert én nagyon vágyom rá.Imádom az Anyaságot,mindennel együtt.Annyira szerelmes vagyok a két gyerkőcömbe,szavak nincsenek rá.De akármennyire is vágyom még egyre,félek is.És nem attól,hogy nem tudom felnevelni rendesen,nem az anyagi oldalától(mert vannak),és nem is igazán attól,hogy mit reagál a másik kettő(ettől nem félek valamiért,a második gyerkőc születésénél,jól megtudtam oldani,szerintem menne most is).Inkább olyan félelmeim vannak,hogy fizikailag nehéz lesz és kihatással lesz rájuk,hogy hogyan fogok 3 gyerekkel sétálni eltudok e velük menni boltba.A játszótéren melyik után fussak....Lehet hülyeség,de ezektől félek,hogy egyedül hogyan birkózom meg a napi rutinnal...Hiába van itt a férjem,de sokat dolgozik sok mindent csinálok egyedül.

2016. márc. 25. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak azt akartam megírni Neked, hogy megértelek. Nekem az utolsó hetekben dolgozni elmenni is nehezemre esett, olyan erősen ütött egy ideget a magzat bennem, hogy sokat elbőgtem magam random az utcán. El sem tudom képzelni, hogy ilyen állapotban fussak a nagyobb után a játszótéren. De mondjuk én nem is vágyom több gyerekre, így igazából ez szerencsés helyzet.


De majd mások leírják, ők hogy csinálták jól a dolgokat, én sajnos nem tudok best practice-t írni neked.:)

2016. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2016. márc. 31. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár a lényeget nem írtad, hogy hány év korkülönbség van a gyerekek között, és lenne a 3. között. Nekem 4,5 éves a kicsi, és nem kell utána futni, régen kinőttünk már ebből a korszakból. Tudja, hogy nem szaladgálunk az autók közé.


A játszótéren sem kell utána futni, nem is értem, hogy miért kéne egy ilyen nagy után. Ők már önállóak.


Nyilván úgy kell őket nevelni, hogy önállóak, szófogadóak legyenek.

2016. ápr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
5 éves lesz a lányom és 2 a fiam.Rendesen nevelem őket,de ettől függetlenül a lányom nem a szófogadásáról híres,sajnos.Nagyon akaratos és makacs.A kicsi esőre szót fogad,vele nincs gond ilyen téren.
2016. ápr. 2. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!