Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Dr. Rigó János doktor úrral a SOTE 1-ről?

Figyelt kérdés
HELLP szindrómával szültem, szeretnék második babát és őt ajánlották. Jártam már nála 1x, de nem mondta meg, mennyivel tartozom. Rám bízta. Mennyi a "tarifája"? Van magánrendelése is? Én a kórházba mentem hozzá. Kellemetlen kérdés, de jó lenne tudnom. Köszönöm a segítséget!
2010. ápr. 6. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hellp szindrómával szültél? De minden rendben volt?, ugye egészséges a babád! Mennyi idő után vállalsz újra terhességet? Császároztak? Kérlek ne haragudj hogy ennyit kérdezek, de nekem 2 hónapja 37.hétben sürgősségi császárral meghalt a babám. Most utólag Atipusos Hellp szindrómát emlegetnek, májműtéten estem át, élet-halál között voltam, de nagyon vágyom és várom a következő terhességet. Neked vannak információid az ismétlődésről? Köszönöm és ne haragudj hogy kérdezek. Nekem egyébként ajánlottak egy Dr. Hupuczi Petronella nevű doktornőt, aki a Sote-n van és van magánrendelése is.
2010. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia,

Nagyon sajnálom a történteket! Ha megadod az e-mail címedet, leírok mindent. Ide nem férne ki.B.Éva

2010. ápr. 7. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:
hálásan megköszönném!!! nagyon-nagyon várom! julia.petra@gmail.com még egyszer köszönöm.
2010. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!