Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ennyire szerencsétlen...

Más is ennyire szerencsétlen fertőzések terén?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom.

Ma készülök ismét dokihoz.

Hatodik héttől âllandó fertőzèssel kínlódom.

Ma màr kérni fogom a tenyésztést.

Eddig hàromszor szedtem antibiotikumot.

Hüvelyi kezelés is volt.

De megint érzem hogy ég a húgycső.

Eléggè aggaszt ez a sok gyógyszer.

Tudom persze olyat kapok ami nem kàros babóra de ez mar sok.

Féltem őt.

Nektek egyből csinâlnak tenyèsztèst ha baj van?

Màs is szedett sok antibiotikumot?


Lassan húsz hetes leszek de messze mêg a vège.


2016. ápr. 11. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyire azert nem. Kitartas. Az ember szervezete legyengul terhesseg alatt. A baratnom terhessegenek elso jele tudogyulladas volt. Szoval a baba mindent elvesz toled ami neki kell. Probalj meg melegitoben aludni, nehogy megfazz. En most fogok szulni, par hete 4 napig lazam volt, majdnem vegig megfazasos tunetekkel rendelkeztem. Meg mindig kohogok de egyre jobban vagyok. Szulesre azert szeretnek teljesen felepulni. Most 38h2n. Vigyazz magadra!!!
2016. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

haha, végre valaki:) egy sorstárs:) a terhességemben minden hónapban kiderült valami. attól most eltekintenék, hogy pl a kombitesztünk eredménye durva lett és amnióm is volt, de a fertőzések...


folytonos gomba, 3 felfázás, 2 megfázás...mindezt úgy, hogy gyakorlatilag idén nem volt tél. a gombára semmi se használt, azt eltűrtük. a felfázásokra kért a háziorvos tenyésztést, de addigra mire megjött volna (2 hét) mindig feladtam és elmentem urológushoz vagy a nődokimhoz, és írtak antibiotikumot (az enyémeken nem segített a kamillatea meg isten tudja, mik).


Ne féltsd a magzatod! a felszálló fertőzés vs. terhesség alatt is biztonsággal szedhető antibiotikum harcában egyértelműen utóbbi nyer! őt véded ezzel, nemcsak magadat kezeled!


azóta 5 hetes, boldog, egészséges bébink van.:)

2016. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Huh utolsó válaszoló akkor jól megszenvedtél te is.De örülök hogy jól végződött.

:)

2016. ápr. 11. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!