Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első terhessége...

Akinek az első terhessége mondhatni tünetmentes volt, annak a második/többedik is ūgy alakult?

Figyelt kérdés
Az elsönél nem hànytam, nem voltam kivànos, a végén nem vizesedtem. Nemrég derült ki, hogy jön a kistesò és kivàncsi vagyok mire szàmitsak :)
2016. ápr. 11. 14:33
 1/9 anonim válasza:
Én még az elején vagyok a második terhességnek, de az elsőnél csak 2 hétig émelyegtem, most a 13. héten vagyok, de még mindig nem az igazi. Beteg se voltam egyszer se, most meg már többször is sikerült összeszedni valamit. Szerintem sajnos erre nem lehet számolni.
2016. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél SEMMI nem volt, most a másodikkal 14.hetes vagyok és már 6.hét közepétől hányingerem van. Szóval elég szenvedős eddig ez.
2016. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elsőnél semmit nem éreztem. Csak a hasam nőtt és ennyi.

A másodiknál minden összejöt... 14. hétig éjjel-nappal hányinger, lábdagadás, aranyér, visszér, szeméremcsont fájdalom, vashiány, majdnem cukros lettem (diétáznom is kellett), a hasam kb a 30. héttől már 10 m séta után úgy fájt, h le kellett ülnöm. :S

2016. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-ből 2 teljesen tünetmentes volt, leszàmìtva az első 2 trimeszterben az alacsony vérnyomàst.
2016. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél pár hetente voltam rosszul egy napig, most a másodiknál már az elejétől nem vagyok jól.
2016. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az hogy mire számits nem tudom.

Nekem az elsővel semmi bajom nem volt.

Most a másodikkal 2 nap jó egy nap elèg vacak,olyankor folyamatosan émelygek, hànyingerem van.

2016. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsőt nagyon jól viseltem, végig is dolgoztam. Második szenvedősebb volt, sokszor voltam rosszul (sokszor a nagyobbal is fekve játszottam :)), most a harmadik a "legrosszabb", kb a 16-17. hétig folyamatosan rosszul voltam, sokszor volt olyan majdnem elájulok érzésem is a hányingerem mellett. Most a 23. hétben vagyok, már csak ritkán van rosszullétem, de néha már sehogy nem jó pl este feküdni (elsőnél ez csak az utolsó pár hétben jött ugye elő).
2016. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elsőnél az első trimeszterben összesen 2szer hányinger, semmi egyéb. Fiú lett.

Most várjuk a másodikat, eddig egy kóbor rosszullétem sem volt, 22 hetes vagyok. Ő lány lesz.

2016. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első lány lett, minimális émelygés volt az első harmadban (néhány szem kekszel "kezelhető"), azon kívül semmi.

Most a másodikkal 16 hetet töltöttem, végighánytam az első harmadod a 6. héttől...jobb lett kb. a 13. héttől, de komfortosan csak most érzem magam (1-2 reggeli öklendezésr leszamítva). Ráadásul a 11. héten most vérzés is volt, szerencsére gyorsan elmúlt. Ma kaptunk egy tippet a dokitól fiúra. :-)

Szerintem totál kiszámíthatatlan, meglepi, hogy mit dob a gép. :-D Jó egészséget!

2016. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!