Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek nagyon pattanásos volt...

Akinek nagyon pattanásos volt az arcbőre és semmi nem használt, voltatok allergia vizsgálaton?

Figyelt kérdés

És mi derült ki?Én már 20éves elmultam és semmi nem használt az arcomra,évek ota patis vagyok.

Ajánlották hogy menjek allergiavizsgálatra?Szerintetek lehet hogy allergiás vagyok valamire az üt igy ki?A hormonjaim jok.Járt valaki igy?

Köszi


2010. ápr. 8. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia. eszel olyanokat hogy szotyi, mogyoró, meg ehhez hasonló dolgok? Én ajánlom neked heti 2x az arcradirt, és a reggel este szappanos vizzel mosd meg az arcod. használsz amugy valamit?
2010. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Bőrgyógyásznál is voltál? Nekem csodákat tett. Vannak különböző hámlasztó tabletták és szerek amitől tuti hogy leszáradnak neked is:) A túlzott csipsz evés meg csoki evés okozhat bajt, de egyébként nem sok összefüggés van közöttük, a bőrgyógyász szerint.
2010. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi.Használtam én már mindent.Börgyogyászoknál is voltam.Most Ilcsi termékeket használok és járok kozmetikushoz de eddig semmit nem segitett.Irtad hogy hámlaszto tablettát kaptál,leirod hogy neked mi használt?Holnap megyek börgyogyászhoz ujra és megemliteném neki.Létszi irjátok le a nevüket hogy kinek mi használt.Nagyon megköszönném,jo lenne ha valami már segitene.

Köszönöm

2010. ápr. 8. 16:53
 4/12 A kérdező kommentje:
és nem eszek mogyorot,néha csipszet.
2010. ápr. 8. 16:53
 5/12 A kérdező kommentje:
Mennyi idö kell mig az ilcsi termékek használnak?köszi
2010. ápr. 8. 17:08
 6/12 anonim válasza:
Hát elég csúnyán elkezdett hámlani a bőröm, a kezemen is de ez mind mellékhatás. A bőrgyógyász először mindig kisebb kenőcsökkel kezdi a kezelést és ha nem válik be jöhetnek ezek a tabletták. Nekem nem kellet sokat szednem hála az Égnek mert hamar elmúltak de nagyon tudom ajánlani. És ha hamarosan mész bőrgyógyászhoz kérd ki a véleményét és fel is fogja írni neked ezeket. Sok szerencsét :)
2010. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon pattanásos vagy, akkor egy szakemberhez kéne fordulnod és ő esetleg írna föl rá gyógyszert!Ismerősöm fél-1 évig szedett, és gyönyörű lett az arca, ahhoz képest amilyen volt..vagy vannak ezek a kozmetikai termékek..pl.Aknesol..bár azt se jó egyfolytába használni, mert kiszárítja a bőrt..sok sikert!
2010. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. ápr. 12. 11:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Használt neked valami? Én 22 vagyok, de nekem sem használ semmilyen készítmény, hét múlva megyek bőrgyógyászhoz.
2010. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia.Használj aknesolt,patikába lehet kapni.

Szia!

2010. jún. 2. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!