Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami a hányinger enyhítésére?

Valami a hányinger enyhítésére?

Figyelt kérdés
Két napja éjjel-nappal hányingerem van, hánytam is, már kezd kicsit elegem lenni belőle.
2016. ápr. 11. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Nekem semmi sem segített, volt hogy a nyílt utcán hánytam el magam.
2016. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Huh, nalam ez 5 hetig ment es meg mindig nem mult el teljsen!


Keves folyadek, jegkocka szopogatas, hideg gyumolcs- zoldseg eves ;) no meg a hanyas is segit :D

2016. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak idegelni, de a két nap nem sok.


Ha szerencsés vagy, akkor a 12. hétig elmúlik, ha kevésbé, akkor félidőig elmúlik, a még annyira sem, akkor szüléskor.


Mindegyikre ismerek példát.


Nekem most két hete tart, de csak 7 hetes vagyok.

Az előző terhességem alatt a 18. héten múlt el.


Bár hányni nem hányok, de folyamatosan hányingerem van, néha öklenedezem.


Amikkel próbálkozhatsz: folyamatos rágcsálás, citromos jégkrém, gyömbér, citromos hideg víz (esetleg szénsavas), vagy bármi, ami jól esik.

Éjszakára ha megemeled a párnádat, akkor jobb lesz.


Lehet bevenni Rennie-t, vagy van lúgosító tea.


Nekem az idő segített leginkább.


Kitartás!

2016. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs,de készülj fel,hogy ez eltart meg egy darabig...nekem a 3. Terhessegem ,már2 hete folyamatosan rosszul vagyok...es ez lesz meg vagy rgy hónapig az elozoek alapján...szoval max. A hozzaallasodon tudsz valtoztani...gondolj arra,hogy majd elmúlik...en egyaltalan nem tragediakent elem meg..amik amugy segithetnek,kola,vajas piritos,gyomber,keksz...sot nekem magneziumot is javasolt egyik dokim...igazabol az ido lesz ami helyrehoz..
2016. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most szenvedek 7. hete. Semmi nem marad bennem, már úgy nézek ki, mint egy zombi. Minden neten fellelhető praktikák kipróbáltam , de semmi nem jött be. Én csak abban reménykedem, hogy pár hét és biztosan elmúlik.... Legalábbis nagyon remélem
2016. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En az elso hetektol rosszul vagyok,egyfolytaban hanyingerem van es hanytam is mar sokszor.Orulj hogy csak ket nap,lesz ez rosszabb is,ha nem szerencses vagy.
2016. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!