Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros leszek bizonyos...

Császáros leszek bizonyos egészségügyi okokból?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem ha magan orvoshoz járok szóval fizetek minden alkalommal

Akkor lehet ő a fogadott orvosom? Többet fogok fizetni a vizsgálatokert? Ha császárral szülők kell egyáltalán fogadott orvos? Vagy hogy van ez pontosan? Mert gondolom császárt nem a nőgyógyász végzi el

Vagy igen? Leírjátok kérlek hogyan zajlik minden pontosan? És kb mennyibe fog kerülni? Pénz nem nagy akadály de kiváncsi vagyok ki mennyit fizetett

Kinek kell hála pénzt adni császárnal

És többet e kell fizetni majd a maganorvosomnal mivel nem normálisan szülők???



2016. ápr. 12. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Császáros voltam eü okból (programcsászár). Az orvosom, aki vitte a terhesgondozást volt az, aki felvágott. Természetesen nem egyedül műtött és nálunk (Kútvölgyi) nem is ő varrt össze. De azért a nőgyógyász is ott van a császármetszésen.


De nem biztos, hogy téged sem "engednek" vajúdni, az adott doki, a kórházi protokoll és az eü ok határozza meg (nekem totál programozott volt).


Én nem adtam hálapénzt (magánkórházban szültem), nekem nem tetszik az árnyékrendszer. Sose tetszett. A császáromat megírom priviben neked, hogy hogy zajlott, 5 hete szültem. Az ára egyébként az orvosodtól függ, ő mondja meg, nálunk a két szülésfajta egy árban volt.

2016. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia nagyon köszönöm a kimerítő válaszod örülök ha írsz privátban

Vajúdás meddig tart vagy meddig "hagyják"? Miert "kell" egy két nőnek vajúdó császár elott? Akkor tagulni is elkezd az illető?:) köszi megegyszer

2016. ápr. 12. 15:43
 3/9 A kérdező kommentje:
Az orvos aki végig vitte a terhes gondozást azis a nőgyógyász vagy az megint másik orvos? Bocsi nagyon bele tudok ezekbe kavarodni
2016. ápr. 12. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónapja volt programcsászárom. Több oka is volt. Először úgy volt talán mégis normál lesz, de a 34. héten végleg eldőlt,hogy az lesz. Semmiben nem volt másabb a terhesgondozásom. Fogadott orvosom volt. A műtét előtti nap kellett befeküdnöm. Aznap volt egy fájásmérés, meg egy uh. Elmondták, hogy mikor kezdenek másnap, jött az anesztes doki, beszéltünk. Kb. ennyi. Másnap reggel annyi változás volt,hogy az előttem lévő megszült éjjel, így előre kerültem a műtős listán. Bekötöttek egy infuba antibiotikumot, meztelenül kellett feküdnöm a takaró alatt. Jött a műtős, felvitt a műtőhöz. Jött a dokim, még kicsit nyugtatott, majd ő elment bemosakodni, engem betoltak. Jött az anesztes, kaptam szurit gerincbe. Pár perc alatt lezsibbadt az alfelem és kezdték a műtőtét. A baba kiemelése kb. 15 perc volt, engem utána kb. 45 percig varrtak még. De az már nem volt vészes, örültem,hogy meg van a fiam.

A dokinak én 100 ezret adtam, de egyébként is ennyit adtam volna.

2016. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem és utána mennyi idő alatt épültel fel, csúnya a heg?:)

Köszönöm h írtál nekem , kaptam választ pár kérdésemre

Téged nem is altattak??:O

2016. ápr. 12. 16:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon könnyen épültem. Konkrétan két nap múlva a vizites doki nem akarta elhinni,hogy két napja császároztak, mert úgy "rohantam" a folyosón, mintha mi sem történt volna. De én az elsőt is nagyon jól viseltem. Másnap már simán elmentem a kórházi büfébe kávézni! :)

De azért ez változó. Én ilyen szempontból ufó vagyok, minden műtétet nagyon könnyen viselek.

Nem, nem altattak. Alapból, ha nincs rá ok, nem igazán szoktak. Az elsőnél igen, mert sürgősségi volt, a második progis, ott gerincbe kaptam az értzéstelenítőt. Jobb is volt, mert így legalább hallhattam felsírni, meg is mutatták egyből.

2016. ápr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sogornomet tegnap is altattak es 2ève is. Programozott csaszarja volt. Es o kerte h altassak. Nemtudom miert.

Te szerencses vagy ezugyben!:)))

En majd a kozelgo mellmutetem utan rajovok h vajon mennyire birom az ilyesmit!:) koszi h irtal

2016. ápr. 14. 08:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj az altatással,hogy a baba is "kap" valamennyit az altatóból. Kecskeméten így nem igazán van olyan opció,hogy kérni lehet az altatást. De szerintem tényleg jobb is a baba miatt is az epi, meg ha altatnak, akkor "kimaradsz" az egészből. Én nagyon sajnáltam,hogy az elsőnél mivel sürgősségi lett, nem hallottam-láttam semmit.
2016. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos tudom h a baba is kaphat belole.:/ azt nem szivesen kockaztatnam ha nem muszaj
2016. ápr. 15. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!