Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is vannak hasonlo...

Másnak is vannak hasonlo tapasztalatok 30. hét?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne hogy 30 hetes pocakos vagyok. Nos egyfolytàba pörgök nem tudok nyugton maradni megyek. Sehogy sem jó csak menni. Olyan nyugtalan vagyok na meg nem birok enni sem inni. Ez normalis. 3 baba de az elözőknél nem emlékszem ilyesmire.... köszönöm
2016. ápr. 13. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sem bírtam magammal úgy 24 hetes koromtól. 34 hetesen volt 1 hetes álomkór nálam de előtte és utána is úgy éreztem pörögnöm kell. Mondjuk a végén a derekam is fájt ha ültem/feküdtem és akkor volt a legjobb amikor mentem.

Étvágyam vagy 2x volt pár hétig terhesen de nagyrészt nem. Inni rengeteget ittam de nyáron voltam kismama (szeptemberben szültem), hát elég meleg volt a legutóbbi nyár is főleg terhesen.

2016. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!