Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhébb allergiások akik csak...

Enyhébb allergiások akik csak köhögnek, mit tudtok szedni babásan?

Figyelt kérdés

Sajnos utólért amitől féltem


Időszakos asztmàm és porallergiàm van.

Nem szedek jó ideje semmit de most megint ràm jön az àllandó köhögés sokszor gyomrom felfordulásáig.Még bírom de nem tudom meddig .

Ha muszaj lesz van amit lehet szedni?

18 hetes v.


2016. ápr. 14. 05:02
 1/2 anonim válasza:

Szia


Én is allergiás vagyok, így a már nálam is elkezdődött sajnos a tüsszögés. Szerencsére egyelőre nem vészes, mondjuk hála az égnek, nekem évről évre jobb, és csak a nyárfa és a parlagfű okoz főleg gondot.

Említettem a dokimnak. Egyelőre kálciumot ajánlott, de én azt pezsgőtabletta formájában mindig is ittam, mikor erősebb volt az allergiám. Most kapszulát kaptam, ami meg nem egy utolsó vitamin kiegészítés.

Szerintem mindenféleképpen említsd meg a dokidnak. Én a vény nélkül kapható gyógyszereket nem biztos hogy ajánlanám. De lehet el kéne menned allergiavizsgálatra és ott is mondanod, hogy babát vársz.

Ugyanakkor az is benne a pakliban, hogy mindent lehet csak mértékkel. Pl a kávét nekem kifejezetten javasolta a doki, pedig tudjuk hogy a koffein nem jó. A borra is azt mondják, hogy egyszer-egyszer egy párkortytól nem lesz semmi bajod. De én is első kisbabás vagyok és túl aggódom a dolgokat :D szóval dokitól vagy védőnőtől nyugodtan kérj tanácsot :)

2016. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia

Köszi hogy írtàl,akkor majd megemlítem neki.

2016. ápr. 19. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!