Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Általam elkaphatja más a...

Általam elkaphatja más a bárányhimlőt? Többi lent

Figyelt kérdés
24 hetes terhes vagyok voltam.Már bárányhimlős így tudom,hogy rám.veszélytelen.Viszont a.kisfiam játszott tegnap az egyik kis haverjával 2 évesek.És az anyukája felhívott,hogy este belázasodott a fia és pöttyös lett.A gyerekorvos meg is állapította ,hog himlő.A fiam be van oltva bárányhimlő ellen de attól elkaphatja csak a szövődményeitől védi.meg.2 hét kb a lappangási idő.Hétfőn mennem kell cukorterhelésre a.kórházba .Kérdésem az lenne ,hogy így általam más elkaphatja e a bárányhimlőt,hogy a ruhám bőröm.érintkezik a.kisfiammal akin még nincsenek pöttyök?
2016. ápr. 14. 13:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, az ég áldjon meg. A kérdező volt már bárányhimlős. Nem kapható el megegyszer. Attetelesen meg nem fertőz. Pont annyi esélyed van így elkapni a bárányhimlőt, mint egy mehnyakrakos betegtol a rákot. Pici józan ész maradjon már
2016. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem kapja el senki a báranyhimlőt attól, aki már volt b.himlős! Ez szerintem felfogható! Nem kell aggódni emiatt!

Amúgy ennyi erővel sehova se menj kismamaként (én is az vagyok 25.hetes),mert pl.boltban is elkaphatja bárki! Nekem pl. 3 ismerősöm gyereke volt himlős mikor kismamák voltak,igaz ők voltak b.himlősek. A piciknek semmi baja sem lett.

2016. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mivel már voltam bárányhimlős írtam is ugye.Meg persze van annyi eszem.és felelőségtudatom,hogy másokat nem veszélyeztetek megkérdeztem a nőgyógyászomat sőt még a háziorvosomat is..ők is elmondták mehetek a vizsgálatokra nem kapja el senki. Amúgy kismama lévén mivel.nem voltál még bárányhimlős nem is tudom felfogni miért nem.vagy.beoltva...??
2016. ápr. 15. 06:13
 14/16 anonim ***** válasza:
Terhesen oltassak magamba himlot?
2016. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem most kellene beoltani magad,hanem a terhesség előtt!
2016. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja jó...
2016. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!