Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, anyukak ti honnan...

Kismamak, anyukak ti honnan tudtatok, hogy jol van a baba az elso 12 hetben? Vagy ezt megerzi az ember?

Figyelt kérdés

Elso babam,nem tudom,hogy jol van vagy hogy semmi baja.

Es uhra nem rohangalhat az ember.

Mar csak az aprilisi honap van esbetoltom a 12.hetet,de nem tudom nem erzek semmit a bababol,igy nem tudom mikor van baj??

Ha meghal a magzat/embrio akkor mindenkeppen elkezdesz verezni vagy nem??



2016. ápr. 15. 08:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én vettem egy szívhangfigyelőt, bár már mielőtt megfogant volna a baba, éreztem, hogy nem kell izgulnom, vele nem lesz gond. Eddig nincs is (12. hét), és nem.is lesz :)
2016. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

3-as nagyon sajnálom az ikreket :(

Igen én is minden percét élvezem,mert utána visszafogom sírni.


10:32

Nagyon sajnálom,úristen.

Én úgy vagyok vele,hogy ameddig érzek mindent így megnyugszom,semmi probléma,próbálok mindenhez pozitívan hozzáállni,de néha nehéz.


Igen értem,köszönöm szépen.

Nem aggodalmaskodom,hanem veszek egy szivhangfigyelőt és nyugodt leszek.


10:43

Igen sajnos ilyenkor még semmi visszajelzés nincs.

:) Igen ez neked is ugyan úgy meg kell fogadnod :)

Én is megnyugszom.


10:44

Gratulálok!

Te így megérezted??

Valami ilyesmit én is érzek,hogy semmi baj nem lesz és annyira örülök minden napnak.

Főleg amikor megláttam és hallottam.

2016. ápr. 15. 11:48
 13/20 anonim ***** válasza:

A 10:32- es vagyok.


Következő terhességemnél (amit hiszek, hogy nemsokára lesz ) a Jó Istenre bízom magam. Nem veszek szívhang figyelőt és nem futkosok állandóan vérvizsgálatra.


Nem támadásként írom, ne értsd félre...csak most így érzek. 8 hét alatt 12x voltam Uh-n és 8x laborban mert figyeltük a hcg-t. Sosem felejtem el, mit jelentett állandóan az eredményeket várni, lesni, hogy jó-e változik-e, nő-e, van-e fejlődés. Borzasztó volt az, mennyire akartuk kontrollálni az egészet, valamit, amit úgysem tudunk...


Úgyhogy elhatároztam, első kontrollra 8 hetesen fogok menni, amikor már tudnak biztosat mondani, nem kell nekem többé a stressz...



Egy kérdésedre nem feleltek úgy látom a többiek: nem mindenképp kezdesz el vérezni, főleg ha szeded a progeszteron pótlást, az nem engedi kilökődni az elhalt embriót. Van akinek utána sem, erre van a missed ab. Ahogy abbahagytam a progeszteront, kilökődött másfél napra rá...:(



És milyen az élet: azért máris elgondolkodtam a szívhang figyelőn, hogy bár azzal sem lehet kontrollálni az események alakulását (hiszen ha leáll a kicsi szíve nem tehetsz semmit) mégis megnyugtató lehet néha hallani :) Szóval elgondolkodtattál.


Köszönöm a részvétet...remélem hamarosan túl leszek rajta.


Egészséges, laza, csodálatos babavárást!

2016. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, köszönöm, én is gratulálok neked :)

Igen, így éreztem, egy éve volt egy megszakítás pont fejlődési rendellenesség miatt, azóta próbálkoztunk, sajna közben emiatt visszaszoktam a cigire, de mielőtt megfogant volna a babánk, már előtte éreztem, hogy abba kell hagynom sürgősen, sikerült is abban a ciklusban (menzesz alatt szoktam le a cigiről) :) Azt is érzem, hogy lány lesz, doki fiúra tippelt legutóbb, de tudom, hogy lány lesz :) Nem lehet leírni, ez egy érzés, ami belülről jön.

Ne izgulj azon, hogy jól van-e, valószínűleg semmi baja a babádnak :)

2016. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

10:32

Hat en nem voltam ennyiszer uhn,es nem is figyelgetem a hcg.

Igazad van,bizd magad a jo istenre.

Oh,ertem.

Akkorez se lehet biztos hogy verzes jelentkezik vagy nem.

Igen megnyugszol hogy hallod,de ha nem akkor nem tudsz ellene mit csinalni sajnos.

Igy mindegy hogy mit csinalsz.


En koszonom hogy itt voltal es kivanom a legjobbakat.


11es

Koszonom,es sajnalom hogy meg kellett szakitani,de remeljuk vele minden rendben lesz :)

Mibol hiszed hogy kislany lesz??

Igen olyan jo fakad belole,nem is tudom mi,de bizom hogy minden rendben es eros a pocaklako :)

Ha mar kibirtunk egy menzeszt is akkor jol megtapadt.

2016. ápr. 15. 15:17
 16/20 anonim ***** válasza:

Nahát, akkor egy igazi túlélőd van, tényleg nem aggódnék :D

Nem tudom, honnan veszem, hogy lány lesz, mert fiút szeretnénk, de érzem, hogy nem fiú lesz :) de nem zavar :) Mikor töltöd a 12. hetet? Mikor mész vissza az orvoshoz?

2016. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Igen egy kis tulelo. :)

En nalam lanyra tippelek.

Majus elejen toltom a 12.hetet,dokihoz meg kedden kell mennem,de ndm tudom hogy lesze nala uh vagy mar megint nem...multkor se volt.

Bizom hogy minden rendben van.

2016. ápr. 16. 18:48
 18/20 anonim ***** válasza:
Azért az fura, hogy nem ultrahangoz meg... 12. hetin kötelező lesz neki!
2016. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem fura. Ha állami ellátást kap akkor alig van ultrahang, nézd meg a terhes kiskönyvet, abban benne van azt hiszem 4 alkalom egész terhesség alatt.
2016. ápr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor is szokott lenni egy nulladik uh, ahol megnézu, hogy jó helyen van-e, szabályos a petezsák, mérete megfelelőe a korának, él-e a terhesség, stb.
2016. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!