Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad-e terhesen sárkányrepül...

Szabad-e terhesen sárkányrepülőre ülni?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok és a terhesség első részére értendő a kérdés, amikor még nem látszik stb...

#terhesség #sárkányrepülő #7. terhességi hét
2016. ápr. 15. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért akarod ennek kitenni magad terhesen? :-S


elvileg 12. hétig, míg ki nem emelkedik a medencéből az embrió, külső dolgok nem hatnak rá...


Én nem repülőznék az biztos...

2016. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha szeretnél, akkor miért ne? Ha nincs hányingered meg ilyesmik, simán. :) Mi bajod lehetne? Csak ülnöd kell, meg nézelődnöd.
2016. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért tenné ki magát ennek, mert terhesen sem áll meg az élet. Nyilván ha 38. hétről lenne szó én sem javasolnám, de ilyenkor még simán! :)
2016. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy megáll az élet, de minek kitenni magad olyan helyzeteknek, ahol megütheted magad, megfázhatsz stb.


Persze, hogy a terhesség nem betegség, de azért ahol lehet körültekintőnek kell lenni.


Ezen túl meg a kérdező kérdezett, mindenki úgy tesz, ahogy jónak látja.

2016. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én simán! Kocogtam is terhesen (előtte futottam) kb. a 20. hétig. A dokim engedte. Utána már nem esett jól, így abbahagytam.

Szóval kérdezd meg a dokid, de én ülnék.

2016. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel megütheted magad, ezért én nem vállalnám. Persze nagyobb a valószínűsége, hogy semmi bajod sem lesz. (Én a gokartozasról és bobozásról mondtam le az első trimeszterben.)
2016. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz.

(Vitorlázórepültem 12 hetes koromig, szakorvosi engedély alapján kiadott repülőorvosi alkalmassági birtokában. A lányom 3 éves már, él és virul)

2016. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!