Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen intim gyantáztatás?...

35 hetesen intim gyantáztatás? Vélemény?

Figyelt kérdés
csütörtökre van időpontom egyutsó arctisztitásra-masszirozásra a kozmetiukusomhoz. utánna este megyünk a dokimhoz vizsgálatra. tehát aktuális a szőrtelenités,de már nagyon nem férek magamhoz...:)eddig mindig bortotválkoztam, sosem gyantáztattam az intim területet. azon gondolkozom h megkérdezem a kozmetikust h vállal e teljes fazongyantát.de 35 hetesen nagy pocakkal,nem ciki, vagy egyáltalán lehet terhesség alatt, igy a vége felé ott gyantáztatni?vagy inkább ne most álljak neki kisérletezni?:)
2010. ápr. 6. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem mertem bevállalni,pedig már elég nehéz a borotválás. Sztem az első alkalommal nagyon fájós.Holnap megyek szülni,progis császár,de a párom majd segít megoldani a helyzetet.Sajnálom,hogy nem próbáltam ki még terhesség előtt az intimgyantázást,máshol már régen gyantáztatok.39+6hkm:))
2010. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs jelentősége,hogy terhesen akarsz gyantáztatni!A kozmetikusnak tök mindegy....csak egy picit nehézkesebben helyezkedsz az ágyon,de ezt biztosan megérti!

Én 2 hét múlva megyek majd,37 hetesen!:)

2010. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a kiírás előtt 1 héttel gyantáztattam mindenhol, és semmi gond nem volt. De ha ez lenne az első intim gyantázásod, nem ajánlom. Szerintem maradj a borotvánál.

2010. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!