Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek nincs lelkiismeret...

Nektek nincs lelkiismeret furdalasotok szex utan?

Figyelt kérdés
Ma vagyok pont 22 hetes,tobb mint egy honapig tartoztattam magam,de mar nem birtam tovabb. Jol be is kemenyedett a hasam. Amugy problemamentes terhesseg,de szornyu buntudatom van!
2016. ápr. 17. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi a pozitív teszt óta nem voltunk együtt az előző vetélésem miatt félek, és volt kis vérzésem is, így nem merek belevágni. Ha együtt lennénk nekem is lelkiismeret furdalásom lenne. De ha nem vérzem és nem görcsölsz akkor nem lehet baj. A keményedés ilyen után sztem belefér. 19hkm
2016. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Problémamentes terhesség esetén nem tiltott a szex. Mi rendszeresen együtt voltunk terhességem alatt, be is keményedett a hasam mindig, de nem lett semmi baj. Egészséges terhességnél nem okoz problémát. 39hkm
2016. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mono144 ***** válasza:
100%
Szia, ne aggód ha az orvos nem tiltott nincs okod bűntudatot érezni, vegyél be egy magnéziumot. Én tiltva vagyok a férjemtől, mármint petting lehet, szerencsére nagy ritkán elkapjuk egymást, de nem is görcsölök tőle. Nem akarok butaságot írni de valahol olvastam hogy a felszabadult endorfin a babának is jó :) Persze ha nagyon erősen keményedsz jobb ha konzultálsz az orvosoddal. 10 hkm
2016. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

- Doktor úr, a feleségem terhes lett, ezért szeretném megkérdezni, hogy ezentúl hogyan csináljuk a szexet?

- Hát kedves uram, az első hónapokban csinálhatják teljesen normálisan, majd a terhesség középső szakaszában térjen át a kutyapózra, végül az utolsó harmadban a farkaspózt ajánlom.

- Farkaspóz? Hát az meg milyen?

- Ül a lyuk mellett és vonyít.

2016. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt soha lelkiismeret furdalásom.

Amúgy 5 hetesen kórházba kerültem, mert görcsöltem és barnáztam, szerencsére minden rendben volt, csak hormonpótlást kellett kapnom, de senki nem mondta, hogy nem lehet együtt lenni, így hát együtt is voltunk, amikor jól esett végig a terhességem során.

Meg aztán azt mondják (nyilván csak és kizárólag olyan esetben, amikor is nincs semmi, ami miatt ne lehetne), hogy ami az anyukának jól esik, azzal a babának sincs gondja.:)

Tudod a terhesség nem betegség, ha minden oké, akkor azért nem kell önmegtartóztatásban élni. Jót tesz a párkapcsolatnak is, ha terhesség alatt is mindenki jól érzi magát.

2016. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt lelkiismeretfurdalásom, mert nem tiltott az orvos, így nyugodtan csináltuk. Ha gond lett volna, akkor nem csináltuk volna.
2016. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12 hetes koromig az orvosom azt mondta nem kéne (barnáztam 6 hetesen), akkor azt mondta már lehet. De nem mertem még 2-3 hétig. Az első pár alkalom után volt egy kicsit lelkiismeret furdalásom de utána már egyáltalán nem. A férjemnek viszont lett. Úgy 30 hetes koromban kb. Utána nem is voltunk együtt már.
2016. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
*úgy értettem úgy 14-15 hetes koromig nem voltunk együtt.
2016. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi minden nap együtt voltunk a terhesség alatt, ahogyan előtte is. Nem volt bűntudatom. Ha keményedett a hasam, bár nem gyakran, a Magnosolv mindig a barátom volt.:) Napi akár két tasakot is ihatsz nyugodtan, segíteni fog!


(Nekem is volt vetélésem, de nem a szex miatt, szóval az nem segített volna rajtam, ha még feszült is vagyok és el is szokom az egésztől. A vetélés után teljes kivizsgálás kell, nem pedig szorongani a következő terhesség alatt.)

2016. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Minden naaap? Húha:)))

Nem volt veteles. Csak a kemenyedes van par percig de az szornyu erzes es latvany,ma megfogadtam h en ugyan nem szexelek amig kint nem lesz a baba.

2016. ápr. 17. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!