Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetesen folyamatosan csokkenn...

7hetesen folyamatosan csokkennek/elmulnak a tunetek. Valami baj van? Tapasztalt valaki hasonlot?

Figyelt kérdés
Eddig sem hanytam,csak emelyegtem reggel es fajtak a melleim. Most ezek szinte teljesen elmultak. Valami nyomast neha erzek az alhasamban. Jovoheten megyek orvoshoz. Teljesen kivagyok,allandoan rettegek,hogy valami nincs rendben. Nagyon szeretnenk ezt a babat.

2016. ápr. 18. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

50-50. Az első terhességemben hirtelen elmúltak, aztán 3 nap múlva már ki is lökődött az embrió meg a petezsák. A második terhességemben is hirtelen múltak el, a 9. héten, de azzal a terhességgel minden rendben volt.


Amíg nincs görcs meg vérzés, ne aggódj. Amit tehetsz, elmész havonta uh-ra, ha esetleg nem magánorvoshoz jársz.

2016. ápr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen elmúlt de a 9héten visszatért de le,se tudom írni milyen rosszul voltam a 12.hétig..14hkm :)
2016. ápr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Orulj neki, ha mar nem emelyegsz. Nekem is csak par napig hetig voltak extra erzekenyek a melleim az elejen. Vannak mar rossz tapasztalataid a terhesseg kapcsan? Vagy miert felsz? Gondolkodj pozitivan! Az aggodas sem a babanak sem neked nem tesz jot. A hanynal es emelyegnel, akkor lenne minden ok? En a harom terhessegem alatt nem hanytam egyszer sem (ill. egyszer kozvetlen szules elott), emelyges volt mindharom alatt de nem sokaig :)
2016. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azert aggodom, mert volt egy missed-ab em 2 eve.. akkor sem ereztem semmit. Az orvos akkor terhesseg elott adott clomifent, mert latott cisztakat. Akkor teherbe estem rogton, es el is veteltem. Azota nem szedek semmit es nincsen semmi bajom, teljesen rendszeresen megjon. Most sem nagyon probalkoztunk, de rogton teherbe estem... es persze halalosan aggodom..
2016. ápr. 18. 10:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Ertelek. Termeszetes a rettegesed, ha mar elofordult veled. Nem tudnal ma menni (es nem jovo heten) az orvoshoz, hogy megnyugodjal? Probald meg! Jovo het meg messze van. Uh-val siman meg lehetne nezni mi a helyzet a cseppseggel odabennt. Pozitivan gondolkodj!
2016. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is elmult,majd visszajott,majd megint elmult...neha meg 22 hetesen is felkelek reggel,es ugy erzem: nem vagyok terhes. Maskor meg hanyok. Ez van.
2016. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 3 naponta voltak erosebb rosszulleteim. Egyik nap reggeltol estig tartott, aztan elmulott a mellem feszulese. Spontan felszivodott AZ embrio :(


En azt tanacsolom a belso neked erdekeben ne olvasgass hetes forumokat...ugysem segit...max meghobban beparazol. Ha tudsz, menj el most orvoshoz.

2016. ápr. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*belso beket akartam
2016. ápr. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kozben elmentem orvoshoz, mert nagyon ideges voltam, es azt mondta minden rendben, lattam a szivhangot:)

Megnyugtatott, hogy a tunetek orvosilag igazoltan egyaltalan nem jelentenek semmit. Sem a megletuk, sem a hianyuk. Mindenre talalunk peldat- jora es rosszra.


Ugyhogy megnyugodtam:)

2016. ápr. 20. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!