Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A petezsák mérete csökkenhet?

A petezsák mérete csökkenhet?

Figyelt kérdés
Ma azt mondták 10 mm petezsák. 5 nappal ezelőtt 12 mm. Az ultrahangot két különböző orvos csinálta két különböző helyen. Ez normális?
2016. ápr. 18. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csökken, akkor az sajnos nem jelent túl jót.
2016. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor csökkenhet, ha gond van. Vagy elmértek valamit (ekkoeát mondjuk nehéz tévedni), vagy lassan kilökődik a petezsák :/ ha 5 napja 12mm volt, ma már legalább szikhólyagnak.kellett volna lennie.
2016. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szikhólyag van meg embryocsomo is szívműködés bizonytalan. Csak a csökkenés aggaszt.
2016. ápr. 18. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nagy az esélye, hogy a második doki elmérte. Én is így jártam egyszer. Többet nem mentem ahhoz a dokihoz.
2016. ápr. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bízzunk benne,hogy csak elmérte a másik doki. Nálam így indult..majd vetélés lett belőle. De neked szurkolok,jó egészséget.
2016. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Végül is mi lett veled?

Nekem is hasonló a problémám. 5+2 hetesen hasi uh-val 9 mm-es petezsák, 5+4 hetesen hüvelyivel 7.3 mm.

Egy fél napig barnáztam nagyon keveset, de az elmúlt. Az orvos azt mondta ez még bármi lehet. Szerdán kell visszamennem hozzá, de félek nem jó hírt fog közölni.

2016. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!