Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamák hogy vagytok?

34 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mondjuk még nem töltöttem be a 34-et de már közel vagyok. Pár nap.

Leszakad a derekam, feküdnöm kell. És nagyon félek már a szüléstől. Folyamatosan ugy érzem hogy mindjárt szülök pedig még nem szabad.

Te hogy vagy?

2016. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en ma toltottem a 35 hetet ..nekem 29.het ota vannak joslofajasaim amik az utolso 3 napban elegge megerosodtek..majd leszakad a derekem..mensis gorcseim vannak stb.. a savammal is eleg rendesen kuzdok... az ejszaka mar rendesen hanytam tole..etvagyam is alig van mar... mar nem sok van hatra.. kislanyom lesz.. nektek? en Nyiregyhazan fogok szulni.. es ti?
2016. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én a héten vagyok 34. Szépen növekszik a hasam. Néha fájdalmas mikor mocorog a baba. Ma többször is egy nehezen leírható érzésem. Olyasmi volt amikor mocorgott, mintha a hüvelyemet húzta volna befelé. Tudom nagyon ostobàn hangzik, de talán ez jellemzi a legjobban. Egyébként nehezen megy az ülés, szúr a mellem alatt, és ilyenkor sehogy sem kényelmes. Nekünk fiúnk lesz, Ő lesz az első. Nektek hányadik baba?
2016. ápr. 13. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo en teljesen aterzem azokat amiket te de ez ezzel jar ..nekunk az elso baba lesz es egy kicsiket felek is tole
2016. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ma töltöm a 34. hetet. Második baba. Sokkal nagyobb a hasam, mint elsőnél. Ez már tényleg terhesség,nem áldott állapot sajnos. Félek, de várom a végét. Aludni alig tudok. Hasamtol és valami belső feszkotól. Plusz a két éves lányom nagyon hisztis mostanában. Fogyóban a türelem nálam.
2016. ápr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 5. vàlaszoló kitartást és sok erőt kívánok neked! Az alvàssal mostanában nekem is meggyűlik a bajom. Nincs sok vàlasztàs, jobb v bal oldal. ;)

Ezek szerint nem csak nekem jár egyre többet a szülés körül az eszem :)

2016. ápr. 14. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!