Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusra kiírt kismamák, hogy...

Júliusra kiírt kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Fáj-e valamitek, vásároltatok már valamit a baba érkezésére, szobával hogy álltok, stb? Meséljetek, mi újság! :)

2016. ápr. 1. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Július végére vagyok kiírva,8 órában dolgozom napi 5-6 km-t sétálok,így estére igen csak elfáradok, akkor fáj a derekam hasam,de megemelte a doki a Magnerot adagot így sokkal jobb. Pocim még picike, 23 hetes vagyok. Egy-két apróságot vásároltam,de elég sok mindenem van,mert a 2. baba. szobát majd Júniusban véglegesítjük :-D
2016. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, második baba. Fájni nem fáj semmi, néha húzódik a hasam, és szinte folyamatosan fáradt vagyok. Elsőszülöttem 13 hónapos. Venni nem vettem semmit, szülés előtt tervezek venni 1-2 dolgot. A szobát én június elején gondolnám berendezni.
2016. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te hogy vagy?
2016. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Július 31re vagyok kiirva, most 22+5hetes. Már megvettem a kezdő ruhacsomagot, babakocsit, a kiságy hétvégén jön. Még laminálni kell a padlót a gyerekszobában, festeni és még így is marad elég tenni való a vegéig. 3. Babánk lesz, kislány! Magnerotot szedek, méjlepény mélyen tapadt így kímélem magam. A derekam fáj ha sokat sétálok, úgy érzem magam néha mint egy pingvin 😊. Totyogok. A nagyok már nagyon várják a kistesót, 4 és 7 évesek.
2016. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Július 1-re vagyok kiírva,ma töltöttem be a 27.hetet. Első baba,így mindent be kell szerezni. 20.héten vettük meg a nagyobb dolgokat,kiságy,bútorok,babakocsi,hogy ne egyszerre terheljük le a pénztárcánk. Most pedig az apróságokat vásárolgatjuk,mindig egy kicsit. :) a szobát 1éve csináltuk meg,mikor a lakást vettük,úgyhogy festés meg ilyenek nem lesznek.
2016. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
örömmel hallom, hogy jól vagytok. Sajnos nekem egy hete fáj a hátam, így próbálok sokat pihenni. Április végéig dolgozom, aztán egy hónap szabi, majd táppénz. Mi még nem állunk jól a vásárlással. Április-május hónapban szeretnénk megcsinálni a szobát, aztán szépen az apróbb dolgokat is beszerezni. Úgy a 30. hétig talán megleszünk mindennel. :)
2016. ápr. 1. 12:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi julius elejére várjuk a babát :)

Május- juniusra tervezzük a nagyobb bevásárlást eddig vettünk kiskádat, pelenkázot, kiságyat közben a szobát is készítjük szép lassan haladunk .

Nekem mostanában nagyon sokat szúr a hasam és mindig begörcsöl a lábam hiába szedek magnéziumot ..


Szép napot !

28 hetes kismama

2016. ápr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is júliusban leszek anyuka. Én már nem dolgozok, mert sok magnézium mellett is sokat keményedtem, sok volt a rohanás és a stressz. Ezen a pár hónapon már nem múlik semmi, inkább a babára figyelek. Nekem is második baba, azt gondolom vagy 15 évig nem lesz módom heverészni. 25 hetes vagyok, megvolt a festés, lehoztuk a padlásról a lányom dolgait, most kezdődik majd a válogatás ( kiságy, ruhák, cumisüvegek stb.) Matracot újat veszünk, meg szőnyeget a szobába. Folyamatosan keresek kismama szoknyát, de még nem találtam.
2016. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ti különben mikor fogjátok a ruhákat mosni, vasalni? Ha bezacskózom és a szekrénybe teszem tisztán, júliusban pedig kicsomagolom, jó az úgy szerintetek? Nem akarnék nagy pocakkal a vasaló mellett főni..
2016. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Július közepe vége fele jön a babó aki elvileg lány lesz, de ez csak akkor lesz tuti ha kibújik :) nekem inkább savam van sok, mint az elsővel. Nem kell sok dolgot beszerezni csak az apróságokat. Ami a legnagyobb kiadás lesz egybe az az ágymatrac :D
2016. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!