Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyárra kiírt kismamák hogy...

Nyárra kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hányadik baba? Tudjátok már a nemèt? Mennyit hìztatok? Mesèljetek h viselitek!?
2016. márc. 16. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Júli 31re vagyok kiírva, most 20+3hetesek 3. Baba és kislány lesz 😊 jól vagyok, bár táppénzen. Legnagyobb gondunk most a névválasztás. Fogytam 4kgot az elején így csak 2kgval vagyok több mint a terhesség előtt. Te, kedves kérdező?
2016. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első baba augusztusra vagyok kiírva fiú lesz eddig 7kg híztam izgulok hogy milyen lesz a melegben nagy pocakkal. Mikorra vagy kiírva? 19km
2016. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
22 hetes vagyok menzi szerint,de nagyobb a baba ìgy 2 időpontom van. Jùlius 15. vagy 21.-e . Kislányunk lesz. 2. baba ..a tesò is lány. Elejèn nagyon sokat hánytam meg ritkán most is. Eddig 1,5 kg-t hìztam. Fèlek a nyártòl èn is..de valahogy kibìrjuk csajok. Vettetek már valamit?
2016. márc. 16. 08:21
 4/11 anonim ***** válasza:
24+5 vagyok. Első baba,kislány lesz. Július 1. a dátumom,remélem még a hatalmas meleg előtt megszülök. :) +4 kg-nál tartok.
2016. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én jún.29re vagyok kiírva, a 25.hetet taposom. 2.baba, kisfiú lesz, az első is fiú. Az elején borzasztóan rosszul viseltem, még a víztől is hánytam, szinte 5 percenként, 13-14.hét volt amikor már kezdtem jobban lenni. Mára már teljesen jól vagyok, egyet nem számítva, hogy a kis pocaklakó mindig a hólyagomat piszkálja :) így rengeteget járok wc-re, de ez legyen a legnagyobb baj. Vásároltam már egy pár body-t, napozót, rugdalózót. Mivel nálunk már van egy fiú, igy örök róla ruhákat, nem sok minden kell, szerencsére. A kórházi csomag fele már kész. Már nem sok minden kell. Egy nagyobb dolog, a kiságy ami hiányzik.
2016. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*örökölte a ruhákat
2016. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20+2 napos vagyok..augusztus 1 re vagyok kiírva.Második baba ismét fiú :-) még gondolkozunk a neveken:-) eddig az elsőhöz képest egy álom ez a terhesség.
2016. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok..Ez lemaradt 2,5 kg ot híztam.. első babával 20 at kíváncsi leszek most hol állok meg :-)
2016. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Augusztus 1-re vagyok kiírva,kiscsaj lesz Léna lesz a neve.Énis az elején viseltem rosszul,lement rólam 4 kg,effig hízásban 2 jött fel ,tehát még az eredeti súlyom sem értem el.nem nagyon vettünk még semmit,majd most szép lassan nekiállunk.Boldog babavárást mindenkinek :)
2016. márc. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 narancs223 ***** válasza:
19hetes vagyok Augusztus 8ra vagyok kiírva jól viseltem nem volt hányingerem semmi :) kilók se nagyon jönnek még fel a pocak növöget jövőhéten megyek ultrahangra remélem megtudom kislány vagy kisfiú lesz e 13hetesen lányra tippeltek de én korainak tartottam még hogy higyjek neki :) boldog babavárást
2016. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!