Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegség, de...

Terhességi cukorbetegség, de nem diétázok? Valaki van még így?

Figyelt kérdés
A cukor terheslés kereken 7 egész lett, két óra elteltével. A házi orvos azt mondta ez nem vészes nem kell diétázni, a védőnő és nőgyógyász szerint 175 g szénhidrát diéta, szigorúan. Itt mindenki azt írta, ezzel az értékkel nem értik miért kell diétáznom. Most akkor mi van?

2016. ápr. 19. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

7-ig jó.

Szóval még jó az érték, de szerintem figyelj azért oda, mert éppen belefértél.

2016. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
7ig jó, de 7,5nél van a határ. szerintem nem csinálsz bajt ha diétázol, de ha nem teszed se baj. az biztos, hogy ez nem terhességi cukorbetegség :)
2016. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 7,2 lett, mégse kell diétáznom. Nálunk 7,8 a határ. Diabetológiára elküldtek, ott megállapították, hogy nincs terhességi cukorbetegség, semmi tanácsot sem adtak. Az éhgyomri eredményed jó lett?
2016. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4,3 lett azt hiszem. Arra nem mondtak semmit.
2016. ápr. 19. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pont ennyi lett az én értékem is. Ugyanezt a választ kaptam háziorvostól és nőgyógyásztól is,hogy minden rendben van. Nem is küldtek semerre. Holnapután már 35.hetes leszek.Ma voltam uh-on és hála Istennek minden rendben van.

2016. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az éhgyomri 4,4 a 120 perces 7,3 lett.Nagyon kiváncsi vagyok mit mondanak majd rá, ha megyek orvoshoz!
2016. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!