Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4D ultrahang mindenkinek...

A 4D ultrahang mindenkinek sikerült elsőre?

Figyelt kérdés
Mi most voltunk, de befelé volt fordulva és semmit nem láttunk belőle. El vagyok keseredve!
2010. ápr. 6. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mondták el előtte, hogy egyél étcsokit és igyál teát, hogy felélénküljön a babó? Én kétszer voltam 4D-n és mind a kétszer a lelkemre kötötték, hogy mit csináljak, illetve amikor ott voltunk, akkor többször fel kellett állnom és egy kicsit tornászni, hogy elforduljon a kis makacs.
2010. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi a 16.héten voltunk,45 perces volt.Az első félórába semmit nem lehetett szinte látni annyira mozgott,(kivéve a fütyijét,azt egyből megmutatta)meg a lepénybe volt bújva.(előtte 3korty energiaitalt ittam a pároméból)Ezt mondtam a szonográfusnak,és "le is tolt"hogy nem kellett volna semmi ilyet inni,mert túlvan pörögve,szóval se kóla,se csoki,se semmi..úgyhogy nálunk így volt,pedig én is azt olvastam mindenhol hogy ezek közül valamelyikből igyunk-együnk picit,de hát az én fiam mára már tudom hogy ezeknélkül is felvan pörögve...:)Amúgy az utolsó 15percbe mutatta magát,mármint szépen lehetett látni mindenét,arcát is.(21h)
2010. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mi is igy jártunk az első babával mint te. folyton elfordult, nem mutatta meg magát, azt is csak egy pillanatra látta a doki h fiu. fotot is csak kettőt sikerült készitenie de azok sem lettek valami nagyon jok.

a fél orábol végül 45 percet voltunk benn, és nem is kellett kifizetni a teljes díjját a vizsgálatnak :) nagyon rendes a doki ahol mi voltunk :) most a második babával is oda megyünk ha lesz rá anyagi keretünk.

2010. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a fiamnál soha nem látszott semmi, hiába ettem, ittam, forogtam, stb.

Lányomnál már 4szer voltunk, még annyit sem mutat mint a fiam.:D

Nálunk nem jött be, de nem keseredtem el.:D

2010. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na most jol megijesztettetek.. én holnap megyek 4d re 25 hetes leszek holnap, fiam van azt tudom de 15 ezerért azért látni szeretném az arcát legalább.. amugy ha csak reggel meg este mocorog akkor nagy esély van arra hogy nyugiba lesz és sikerülnek a felvételek?

32

2010. ápr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Én ittem egy kis tejeskávét és ettem egy kis csokit mielőtt mentünk, és szerencsénk volt mert a picúr végig ébren volt, azaz az utoljó másfél percre aludt el :)


Rugdosott, ásított, kidugta a nyelvét, szopizta a kezecskéjét, szóval mindent csinált. 22 hetesen voltam, már szépen látszott mindene de még épphogy befért egészben a képernyőre.

2010. ápr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi 3-szor voltunk 4D-n, és mindig megállapítottuk, hogy milyen szép háta van a babánknak. Egyszer láttuk féloldalról az arcát. Ráadásul a neme sem derült ki, azt sem mutatta.

Pedig egyszer még energiaitalba is kortyoltam, nem igazán izgatta fel a babámat, ő békésen aludt mindig.

Ne legyél elkeseredve, bár megértelek, de az a lényeg, hogy egészséges, aztán majd kint jól megnézheted magadnak egész nap folyamatosan minden percben.

2010. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!