Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha azt mondja a doki hogy a...

Ha azt mondja a doki hogy a rózsaszínes váladékozás a hüvelyből jön, az alapján amit elmondok de nem vizsgál meg, elhihetem?

Figyelt kérdés

Elmondtam neki pontosan milyen de mivel nem fértem be hozzà csak gyors felírt valamit.

Pár napra visszahívtam mondván hogy megvan a vérzés rózsaszínes főleg délelőtt nem nagy mennyiség de van.

Olyan mintha a kúp hoznà ki.

De előtte mitől volt?:(

Telefonba azt mondta hagyjam el a kúpot.

Holnap megyek 18 hetes uhra.Ott megint csak uh lesz hisz ő ott nem tud màst.

Jövőhéten megyek a magânrendelőjébe.

Voltam 30..-àn akkor zàrt méhszàj s minden ok volt.

Egy hete volt hasi uh más miatt ,baba ott jól volt.

Vajon ott a belső méhszàj làtszódott?

Hiszek én az orvosomnak de mègis aggódom.

Holnap àtbeszèlem vele de ti is megnyugodnàtok??


2016. ápr. 20. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

azonnal elmennék egy másik orvoshoz, hogy megnézze, tényleg a hüvelyfalról jön-e (nekem is volt ilyen, onnan jött, de tök egyértelmű volt, hogy megvizsgált a dokim! pedig amúgy nem egy aggódós fajta, de a bajban tényleg segít, ez a dolga)


ne bízz meg ilyen emberben, ő lesz ott a szüléseden is...gondolj bele, ahogy majd ezt mondja: "ó, erre a magzatra csak kicsit van rátekeredve a köldökzsinór, felírok valamit"...

2016. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Brrrr..igazad van.

És neked meddig tartott s mi vàltotta ki?

2016. ápr. 20. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:

én most vagyok túl (remélem!!!) egy kálvárián.

hematómám volt, 7 hétig volt heti 2x-3x rózsaszín folyásom. én heti 1x bementem uh-ra és heti 1x megvizsgált a dokim, de mindig a hematómára fogtuk.

aztán 2 hete pénteken elég fura dolgok jöttek ki belőlem, dokim nem tudott bejönni, egy másik orvoshoz küldött, uh-on nem láttak semmit ezért csináltak hüvelyi uh-ot, nem találták a hematómát. hazamentem és újra rózsaszín folyásom volt. hívtam az orvosomat, szombat reggelre behívott a kórházba. (egyébként ekkor volt a magánrendelése, kérdezte, hogy ne menjek most oda, mondta, hogy ne, mert ott fizetni kell, a vérző kismama meg max a kórházba menjen ingyen)

szombaton látott az orvosom egy pici méhszájsebet, azt mondta talán az lehetett, a hüvelyi uh-al megüthették, nincs jobb tippje....

hétfőn is volt még egy kis rózsaszín folyásom, de próbáltam nyugodt maradni, aztán csütörtökön sűrű, sötétbarna trutyi jött belőlem, rohantam a kórházba, nem találtak semmit!

azt mondták, hogy reméljük a hematóma megbújt a méhszájnál és most ürült ki teljesen.


nekem a te orvosod is fura, hogy szépen megvárja míg a magánrendelésére mész, de te is fura vagy, hogy nem mész be a kórházba. tudom, nem véletlenül választottad, nilván nem szeretnéd ha idegenek turkálnának benned, de vérzéssel nem várni kéne egy magánrendelésre!


tudom mit érzel, én nem tudtam nyugodtan itthon ülni, miközben tudtam mi a gond. ha kicsit több volt vagy másabb színű ami kijött belőlem, akkor egyből mentem a kórházba és megvizsgáltak.


ilyen van, mindig menj be a kórházba! nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen! :)

2016. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szex utan a surlodas miatt a huvelyemet felmarta a folyasom a doki szerint. Dehat az ilyesmit csak tippelni lehet. 3 napig volt a rozsaszin.
2016. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. ápr. 21. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!