Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhességi cukorbetegség...

Aki terhességi cukorbetegség miatt diétázott, mikor hagyta abba? Szülés előtt már kezdett normálisan étkezni, vagy szülés után állt vissza vagy akkor is tartotta a diétát?

Figyelt kérdés

Jövőhétre vagyok kiírva és biztos meg is lesz a baba mert a dokim megindítja ha nem indul meg, a kiírt időpont után pár nappal. Már nagyon nehezen bírom a diétát. Ugye szülés után visszaáll a cukrom?

Ki mikor állt vissza a rendes étkezésre? És fokozatosan vagy hírtelen?


2009. szept. 24. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ajánlanám neked,hogy a szülés után még tartsd a diétát,mert nem mindenkinek alakul vissza a cukra.Nekem sajna az első terhességem után megmaradt,a 4.-kel már inzulinoztam magam és most is kell böködnöm,sajnos!:(((

2009. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Úhh. :S Remélem hogy vissza fog állni! Soha nem volt vele gondom, és a családban sem volt cukorbetegség. :(

Köszönöm a válaszod.

2009. szept. 24. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Kolléganőmnek megmaradt a szülés után is, és még mindig diétáznia kell. 4 hónapja szült.
2009. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:( :(
2009. szept. 24. 15:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Én szülés után még kb 5 napig diétáztam, aztán áttértem a rendes kajálásra, de közben próbaszerűen ellenőrizgettem a vcszintet, mindig rendben volt. Kb 5 héttel szülés után csináltam otthon egy terhelésest és az is renbe. Én volt, azóta is minden okés :)

Most készülünk 2. babára, álítólag 40 % esély van rá, hogy kiújul :(

2009. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok.Remélem vissza fog állni a cukrod,szurkolok neked és a többi cukros kismamának is,mert ezt tartani a gyerekek mellett nagyon nehéz és fárasztó is!Ha tudsz majd egy ellenőrző vizsgálatot csináltass és legalább megnyugszol,hogy minden rendben van.Sajnos azért leirom neked,hogy a cukorbetegség nem csak örökölhető,hanem egy virusos fertőzés,súlyos műtét,de akár egy mandulagyulladás is előidézheti,fiatalnál idősnél egyaránt.És a helytelen,össze-vissza evés még jobban rásegithet.Ezért fontod,hogy napjában többször egyen valaki,ne csak egyszer és akkor jól megtömi a pocakját.

Mégegyszer sok szerencsét és sok boldogságot neked,nektek!:))))

2009. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagyon jól esett amit írtál! Bízom benne hogy visszaáll a cukrom, és persze azért ha így lesz, oda fogok figyelni az étkezésre. Bár nem vagyok se elhízva, és nem étkeztem ezelőtt nagyon gázosan, talán annyin változtatok hogy többször eszek keveset, nem pedig reggeli-ebéd-vacsi(már amikor)

Szép estét kívánok!

2009. szept. 24. 22:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Gondoltam írok. Október elsején megszületett a babám. Szerencsére a cukrom normális! :) Gondoltam megosztom, hátha más is olvassa majd.
2009. okt. 21. 11:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálunk!!! :)
2009. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm/jük! :)
2009. okt. 26. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!