Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem kívánom a szexet...

Ha nem kívánom a szexet terhesen, szülés után visszatér a libidóm? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Első gyereknél nagyon kívántam a szexet és a szülés után ezerszer jobb lett a szexuális életünk mint gyerek előtt. De most jön a tesó.28 hetes vagyok és mióta terhes vagyok nem kívánom a szexet. Elmúlik ez szülés után? Rettegek tőle hogy nem tér vissza a vágy.


Annyira nem kívánom. De semmi rosszullétes oka sincs. Fáradt sem vagyok. Egyszerűen nincs kedvem. Próbáltam "erőltetni" mert az ember étvágya is evés közben jön meg,de hazudni nem tudok és nem is akarok,így a férjem már nem is próbálkozik,látja h nekem nem jó. Ő nyugtatgat,hogy minden rendben lesz,de én mégis kétségbe vagyok esve.


2016. ápr. 20. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, de nekem bő egy èv volr mire visszaállt, pedig nekem sem volt semmi oka, csak nem kivántam :(
2016. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor írok pozitívat, szintén semmi okom,csak nem kívántam egész második terhesség alatt,2 hónappal szülés után alig bírt levakarni magáról a férjem(najó,nem is nagyon próbálkozott vele:D)Az a 2 hét is csak azért volt nyögvenylős a hat hetes kontroll után,mert azért kellett pár alkalom,hogy visszarázódjak.
2016. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szintén nem kívántam a szexet terhesség alatt, holott semmi problémám nem volt. Szülés után kb. három héttel viszont már az egekben volt a libidóm, alig tudtam kivárni a hat hetet. Az hozzá tartozik, hogy nem szoptattam, lehet, ha sikerül szoptatnom, a szexuális étvágyam is később tért volna vissza.
2016. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Suzagirl válasza:

Én terhesség alatt kívántam, de szülés óta egyáltalán nem jött vissza a kedvem. Pedig mindjárt 15 hónapos a kislányom.

Már arra ia gondoltam, hogy valami orvoshoz kellene fordulnom.

2016. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!