Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli rosszulléttel kapcsola...

Reggeli rosszulléttel kapcsolatban volna kérdésem, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
7 hetes kismama vagyok, február 8. óta vannak reggeli rosszulléteim, eleinte rögtön felkelés után csak öklendeztem, szerda reggel óta viszont már hányok is. Szerda és csütörtökön rögtön felkelés után hánytam, pénteken és szombaton viszont csak azután, hogy visszafeküdtem kicsit pihenni, majd újra felkeltem. Ha hányok is, akkor is csak gyomorsav jön fel. Ma viszont egyelőre még semmi sem volt, pedig már 6 óta ébren vagyok. Normális ez, hogy "kimarad"? Nálatok volt ilyen?
2016. febr. 21. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze. Van olyan, aki minden nap hány, de az ritka szerencsétlen. Nem " kötelező" minden nap hányni, és előjöhet bármelyik napszakban, nem csak reggel. Sőz, a nők egy jó része ebből teljesen ki is marad.

Én 2-3 naponta hánytam a 12. hétig, így sem volt egy sétagalopp.

2016. febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

persze, teljesen normális, tünetek jönnek-mennek:)Nem tudok arra vonatkozóan statisztikát, hogy az ritka, ha valaki minden nap hány, mint az első említette.


De én pl. minden nap kihánytam az ebédet egészen a 11. hétig. Vicces, mert egy hét alatt hozzászoktam és akkoriban bármit ehettem, nem szaladtak fel a kilók:))


37hkm (most már visszasírom)

2016. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik nap jobb volt masik nap rosszabb. 12. Hétig elkisért de reggelente még most is szoktam émelyegni.
2016. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!