Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal (7 éve vagyunk együtt) majdnem összevesztem. Kritizálta a melleimet, hogy lógnak, és bántó megjegyzéseket tett a külsőmre, majd szidta a természetem. Szabad valakit így megbántani? Eltűrnétek?

Figyelt kérdés
Majd azt mondta "úgy szeret ahogy vagyok", vagyis azért szeret mert szeretem. Tudom vannak nálam sokkal szebb nők. Nem vagyok féltékeny, csak bánatos, és tanácstalan. A szextől is elment a kedvem.
2009. jún. 27. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a külsőd kritizálta,az nem volt szép tőle.De ha a természeteddel van baja,akkor gondolkozz el azon,hogy nincs-e igaza?Persze csak akkor,ha tudod mi a baja a természeteddel.
2009. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Már bocs,hogy ezt írom,de menjen a francba az olyan ember,aki nem fogadja el a párját olyannak amilyen! Gondolom Ő sem tökéletes...Ha a természeteddel van problémája, akkor azt normális stílusban meg lehet beszélni!De a külsőségekről nem tehetsz...Elég szomorú,hogy nem fogad el...
2009. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3%
Azért ez nem teljesen igaz, az ember tehet a külsejéért. Ha lógnak a melleid, tornázz kicsit többet, hogy legyenek feszesebbek. Én se szeretem, ha a párom eltunyul, és ettől elhízik, szétesik. Persze annak jó tudatában lenni, hogy csodát ne várjon tőled...
2009. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A mell mióta lesz feszesebb a tornától??? A külsőt kritizálni, hát nemtom... főleg olyan testrészedre tenni megjegyzéseket, amin igazán nem tudsz változtatni... bunkóság. Az ember természete meg olyan, amilyen, lehet változni, de gondolom vmiért veled van már 7 éve... Azt meg pláne nem értem, h azért szeret, mert Te szereted??? ha ez igaz, az nagyon érdekes, talán el kellene gondolkodnod rajta
2009. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!