Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindig fikázta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindig fikázta a kicsit husibb csajokat. Ha már valakin 6-7 kiló fölösleg volt már megjegyzéseket tett rá. Többi lent?

Figyelt kérdés
Régi fényképeit nézegettük és egyszer előbukkant egy néhány évvel ezelőtti képe amin egy igen csak kövér csajjal volt. Kiderült hogy vele volt 7 évig!!! mire megkérdeztem hogy miért hazudta hogy nem szereti a duci nőket... igen ám de én tudtam hogy volt egy 7 éves kapcsolata amit ott hagyott egy másik nőért. És most már azt is tudom hogy a csaj akiért ott hagyta vasággyal 40 kilós... most akkor ezt mire véljem?

2015. jan. 19. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fő a változatosság!
2015. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
a dagik, kocák, zsírsertések, zsírseggek nekem is ellenségeim. :)
2015. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb fajta. Mindig az kell neki aki éppen van. A többi mind fuuuuuuuj számára.
2015. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én ezt értem de miért fikázza a husi csajokat ha 7 évet leélt egy hatalmas zsírkupaccal?
2015. jan. 19. 10:39
 5/16 A kérdező kommentje:
mindenféle sértés nélkül mondom nem szeretném h bárki megbántva érezné magát de úgy gondolom hogy ha valaki ilyen sokáig együtt van egy ennyire kövér nővel az nekem ne mondja hogy ő nem szereti a duci csajokat...
2015. jan. 19. 10:40
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Mert olyan gáz a hapsid, hogy csak az a csüngőhasú állt le vele
2015. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem gáz a barátom helyes, izmos magas, gyönyörű szemekkel....
2015. jan. 19. 10:42
 8/16 Költőnő? ***** válasza:
87%

a csajt utálahatta meg vmiért és most minden husis csaj olyan amilyen sztem.

Amúgy meg nem mindegy? :) Ha jól megvagytok...

2015. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Jó ég, hogy tudtok így beszélni?

Az én barátom is alapból a nagyon vékony nőket szereti (ilyen 170/40), mégis velem jár (170/55).

Szóval ez nem annyira külsőn múlik.

Lehet, a párod tényleg nem szereti a telt nőket alapból, csak abban az egy nőben fogta meg valami.

2015. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én 170/58 vagyok úgyhogy nem vagyok kimondottan gebe :D van rajtam egy kis husi. Nem vagyok alaktalan. Mindig dicsér a párom hogy "csini csaj" de egy ilyen ex után már nem is tudom ezeket a bókokat komolyan venni
2015. jan. 19. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!