Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyás, vérzés vagy mégse?

Folyás, vérzés vagy mégse?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy tudnék megnyugodni.

Terhességem elején véreztem kaptam hormonpótlàst de mindig rettegve mentem a wcre mit fogok talàlni.

Azóta minden rendben de sokszor van olyan érzésem hogy folyik valami.

Nézem és semmi néha kis folyàs de van hogy az sincs mégis úgy érzem mintha a hüvelyből valami ki akarna folyni.

Hogyan tudnék végre megnyugodni és felfogni a hülye fejemmel hogy minden rendben?

Igen tudom hogy ez már beteges de aki hasonlóan van hogy terel vagy mire gondol?

Itt a jóidő snem merek vékony nadràgot felvenni nehogy àtlátszódjon bàrmi is.


2016. ápr. 22. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Tena lady?
2016. ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Bízz a babádban, és abban, hogy az a normális, hogy egészségesen megszületik! Én is végigrettegtem a terhességet, utólag visszagondolva, teljesen felesleges volt, csak én örlődtem fel benne. Beszélgess sokat a babáddal, hidd el, amelyik baba meg akar születni, meg is fog!
2016. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!