Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetünk a vészes terhessé...

Mit tehetünk a vészes terhességi hányás ellen?

Figyelt kérdés
A feleségem a 13. hétben van. Már több, mint másfél hónapja napi 7-8-szor hány. 1 hónapja már a mentő vitte be a kórházba, akkor 8 napig infúzión volt. Most megint egy hete a kórházba van napi 1,5 liter infúziót kap egészen addig, amíg a hányása el nem múlik. Azonban az nem akar elmúlni. Semmi szilárd ételt nem tud enni a hányás miatt, így csak az infúzió táplálja (nem használ sem a B6 vitamin, sem a gyömbér, sem a hideg kóla)

2016. ápr. 22. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Át kell vészelni ezt az időszakot. Jelenleg a legjobb és a legtöbb amit kaphat, az infúzió. A baba miatt ne izguljatok, a szervezet megad neki mindent, picit az anya kárára.
2016. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt találtam: [link]

"Az orvos írhat fel gyógyszereket a hányinger enyhítésére. Néhány gyógyszer szedhető a terhesség folyamán is, azonban vannak olyan készítmények is, amelyek növelhetik a születési rendellenesség kockázatát. Szükséges megbeszélni az orvossal, hogy a gyógyszerek milyen mellékhatásokat okozhatnak. A leggyakrabban felírt gyógyszerek közé tartoznak az antihisztaminok (mint például Diclectin és Dramamine), akárcsak a szerotonin-agonista Zofran és Aloxi. Ha a hagyományos gyógykezelések nem segítenek, az alternatív kezelések – például akupunktúra, homeopátia és masszázs – enyhíthetik a betegség tüneteit."


Itt pedig: [link]

a Daedalon végbélkúpot javasolja.


Szerintem kérdezz rá a kórházban ezekre a gyógyszerekre.

2016. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérlek, de ha a szakavatott team nem tud segíteni, csak infúzióval, akkor egy laikus internetes közönségtől mit vársz?
2016. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a második babánál volt hasonló, de én nem kerültem be a kórházba. Kb 7-8 kilót fogytam 5 hét alatt.

22. hétig egyfolytában hánytam, bárhol és bármikor képes voltam rá... vizet is sugárba hánytam ki.

Én is kipróbáltam mindent, a picit citromos vizet, kólát, gyömbért, savanyított cukorkát..stb. nem igazán használtak. Általában 1-2 kb, háztartási keksz méretű doglot próbáltam meg megenni fél óráig- szinte péppé összerágva, hogy hátha felszívódik és bennmarad. -ez több kevesebb sikerrel volt.

pokolian vártam a 12.hetet, mert azt mondták az esetek többségében akkor már okés lesz, hát nem volt! aztán a 22. héten még egy esküvőn hánytam egy óriásit :) és utána havi 1x kellett hánynom már csak. Kitartást!!!

2016. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a 3-as válaszolónak igaza van. nem lehetünk kutatóorvosabbak a kutatóorvosoknál...
2016. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont most mesélte rég nem látott ismerősöm, h neki valami nyugtatóféle injekciót adtak erre, egészen szülésig, mibden nap. Pontosan nem tudom, hogy mit, gyomornyugtató lehetett? De injekció volt, az tuti.
2016. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! A Pipolfenre gondoltál.
2016. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!