Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondjam el a kislányomna...

Mikor mondjam el a kislányomnak hogy kis testvére lesz?

Figyelt kérdés
10 hetes kismama vagyok a kislányom 7 éves. Már nagyon szeretne kis testvért. Jó lenne már el mondani neki.
2016. ápr. 23. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

akkor mondod el neki amikor szeretnéd.

mi úgy voltunk vele, hogy a 12. uh után. arra 13+5 mentünk, akkor mondtuk neki, hogy úgy néz ki, baba van a pocakomban. de akkor még nem feszegettük, örült neki, hogy benne is így maradt meg, hogy "lehet" :)

18. heti uh után mondtuk neki, hogy láttuk a tesóját, ráadásul öcsikét kap, nagyon örült neki :)

veszélyeztetett voltam vele is, tesóval is egészen tegnapig :) szóval mi kicsit jobbban aggódtunk

2016. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is veszélyeztetett terhes vagyok mert volt egyszer 5 hetesen vetélésem.
2016. ápr. 23. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem bírtam magamban tartani. 8 hetesen mentem uh-ra, akkor mondta, a doki, hogy minden rendben, még aznap elmondtam neki. Na, az egész óvoda zengett, hogy anya hasában van a kistesó. A 12. hetes UH-ra jött velem, nagyon boldog volt, hogy ő is láthatta. 21 hetesen voltunk 4D-s ultrahangon, akkor tudtuk meg, hogy hugicája lesz, nagyon élvezte azt is. 24 hetes vagyok, minden nap úgy megy be oviba, hogy kapok én egy puszit és a hasamra is ad egyet. Délben, ha megyek érte, szintén 2 puszi jár, du. egész nap simogatja, "beszél neki", este szintén puszi jár a "tesónak" is. Elmondja egy nap legalább 20szor, hogy mennyire szereti a tesóját. Pedig fiú, 6,5 éves, de lassan már jobban várja, mint mi. :D

Ha aggódsz, akkor várd meg a 12 hetes UH-ot.

Mi a családnak is elmondtuk rögtön (anyámnak a pozi teszt után mondtam, anyóséknak kb. 1 hét múlva), így a gyerek előtt sem akartunk titkolózni, hogy már mindenki tudja, csak ő nem.

2016. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kezébe adtuk a 12 hetes uh képet és közbe videóztam a reakciót :) persze első kérdése volt,hogy fiú vagy lány lesz??
2016. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!