Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lanyra vagy fiura van tobb esely?

Lanyra vagy fiura van tobb esely?

Figyelt kérdés
13hetesen voltunk uhn de nem lattunk egyertelmu valaszt a nemere...:) ami nem baj csak furdal a kivancsisag. Elsore egy kis hegyes nemi szervet lattunk,a dokino azt momdta hogy csiklo lehet de meg husosodnia kell,zacsit nem latott de a vegen megint megneztuk hatha mutatna vmit jobban es annyit mondott hogy nem kizart a kuki mert eleg hegyes van a laba kozott. mire tippeltek?
2016. ápr. 25. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Statisztikailag fiúra van több esély. Egy picit több fiú születik, mint lány. A konkrét esetre nincs tippem. :)
2016. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi 12+4-en voltunk uh-n,kérdeztem látható-e már bármi. Azt mondta ilyenkor amit ők látnak domborulat,pont olyan,mint a csikló,meg mint a kisfiú kuki is,szóval nem lehet megállapítani.
2016. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12 hetesen nekünk is mondták, hogy van ott valami, de nem tippelgetnek, mert egyforma még mindkettő :) azóta minden ultrahangon kicsilány :) nagyon egyértelmű :D
2016. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár az én dokimnak 3d-s gépe van, de 11+4hetesen mondta hogy inkább lány mint fiú, ez azóta is így van. 26 hetes vagyok és tuti kislány!
2016. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy irtatok aranyosak vagytok:) most olvastam es youtubeon neztem is videokat... a pohar aljara onteni kell egy kis szodabikarbonat majd vizeletet es ha habzik akkor fiu ha semmit nem csinal lany. Eleg mokas es baromi viccesnek tunik ez az egesz otthoni kiserlet de aki kiprobalta mar mire jutott? Vagy aki mar biztosra tudja a nemet a babonak nektek mit mutat a kiserlet? Csak kivancsisagbol hogy mennyire lenne "igaz" :)
2016. ápr. 25. 15:06
 6/7 narancs223 ***** válasza:
Én ezt nem próbáltam még nekem konkretan olyan az 5D-s felvétel mintha golyó lenne de kislány babónákról meg annyit hogy csak sósat kívánok és semmi hányinger semmi émelygésem nem volt mégis kislány azt mondták :D erre nem szabad alapozni én is elmókáztam olvasgattam dolgokat :P
2016. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hihi :D en is olvasgatok mindent a neme kideritese erdekeben de nem hiszek en semmilyen hazi receptnek:) de nagyon jokat nevetek:) bar allitolag van egy regi kinai fogantatasi naptar ami megmutatja a baba nemet :D:D:D inkabb majd a biztosra megyek es kivarjuk a 4Dt :)
2016. ápr. 25. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!