Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második baba fiú vagy lány?

Második baba fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
Első babám kisfiú lett sokat híztam vele, gyenge rosszulléteim voltak, az arcom kisimult sose volt szebb és sorolhatnám a mostani várandósságom ellentéteit, félidő van de még nem híztam, elején rosszulléteimmel infuzión is voltam... az arcom is pattanásos stb.. lehet hogy a nemek miatt különbözik a két terhesség és most kislány lesz? Orvos még nem tudta megmondani

2016. ápr. 25. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném. Minden terhesség más.

Bár a babona azt mondja, fiúval jól vagy, lánnyal rosszul...


Én a fiammal végig nagyon jól voltam,és alig híztam. Anyósom ugyanolyan szarul volt anno a lányával és a fiával is...


Szerintem nincs összefüggés a nemek, és a kismama közérzete között.

2016. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességnél alig híztam,inkább vizesedtem a végére,szép volt a hajam,és nem tudtam meg enni az édességet. Most a másodiknál hízok rendesen, örökké bezsírosodik a hajam,és rengeteg csokit eszem. Ő is fiú :)
2016. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo nem ertek egyet :P

Fiut varok...22hetes vagyok es eddig vegig hanytam...soha nem voltam ikyen rosszul meg :)

Szoval sztem nem igaz az ,hogy fiuval szupi,lannyal nem :)

2016. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kislányommal nem volt semmi rosszullét, nagyon kevés hízás volt, tiszta fitt voltam, sosem éreztem magam terhesnek, most is így vagyok egyenlőre, 17 hetesen, de a neme még nem tiszta :)
2016. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Azért kezdtem úgy, hogy babona. Kb annyira igaz, mint hasformából nemet tippelni. Nálam csak véletlenül "jött be". De mint írtam, anyósom ugyanúgy rosszul volt mindkét nemnél.Szóval nála sem jött be.
2016. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ilyen vicceskedő mondás, hogy fiúval kevesebb a rosszullét merthogy minden nő megnyugszik ha van benne egy kuki :)
2016. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, van egy fiam, ès most is fiút vàrok. Elsővel 3x hànytam, 1 hónap èmelygès,1hónap àlomkór, savanyút kívàntam,gyönyörű volt a bőröm,hajam. Most csak 1x hànytam, 2 hèt hànyinger, álomkór itt is megvolt, èdeset eszem èdessel ès rohadtul ronda a bőröm, tiszta ragya, a hajam is törik, és jobban zsírosodik.hízàsban ugyan ott tartok mint az elsőnèl. tehàt elèg màs a 2 de mègis fiút vàrok.
2016. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fiú lett a második is! Tehát rosszullét ide vagy oda nem jelent semmit! :)
2017. jan. 8. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!