Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellen stria hason nincs?

Narancs223 kérdése:

Mellen stria hason nincs?

Figyelt kérdés
25hetes vagyok növöget a pocakom a hasamon szerencsére nincs csík de a mellemen igen pedig alig nőttek ott se vészes csak kieresedett nem értem hogy miért pont a mellem , volt valaki így ? Valami praktika hogy elmúljon? Kenegetem Babe krémmel ami striákra van! :(

2016. ápr. 25. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem múlik el soha. 25 éve van striám, elhiheted, hogy nem múlik el. Ezzel jár, ez van. Ha hajlamod van rá, kenheted akármivel, megelőzni sem tudod.
2016. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia. 22hetes vagyok,a hasamon nekem sincs semmi,viszont a melleimen igen. Eres es nehol oldalt latszik,hogy bizony lila csikos is :(

Nagyon csalodott vagyok en is,kenem 1000rel... De lehet,hogy hiaba :/

2016. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Hason egy héttel szülés előtt is megjelenhet, félidőig nagyon has sincs.
2016. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, ez genetika, a krém annyit ér, mint a ráolvasás. Elmúlni nem fog, majd elhalványul idővel.
2016. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Erdekes kedves...felidos multam megis akkora a hasam elso babaval mintha 28-30hetes lennek :)
2016. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És?
2016. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm mondta, h akkor lett stria a hasán, mikor leszállt a gyerek. Nekem "csak" kicsit lóg a hasam, a striák egyedül a mellemen jöttek elő, de el is múltak pár év alatt az első terhesség után, a legutóbbinál nem striásodott a cicim.
2016. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is már 25hetes vagyok :D nem 6 .. Na mindegy majd kiderül :)
2016. ápr. 25. 17:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Pár napja írtam az egyik kérdéshez, hogy a mellem striás lett már 30 hetes korom körül de a hasam nem lett az, ott megúsztam. De végig számoltam rá, hogy még a hasam is lehet striás még az utolsó hetekben is. De nekem pici lett a pocakom.

7 hónapja szültem és kb ugyanolyan csúnya még a mellem, de ki fog halványulni idővel.

2016. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a mellemen már az első trimeszterben megjelentek a striák, nagyon féltem, hogy a hasamon is lesz. Szülés előtti napig semmi nem volt a hasamon, utolsó nap reggelén vettem észre egy ici-pici repedést, kb rizsszem nagyságút. Évek alatt elhalványúlt, sőt már nem kinyúlt hason még kisebb lett.

Sajnos második terhességemnél jóval nagyobb lett a hasam, a baba is fél kilóval nagyobb volt, mint az első, így az ici-pici repedésem tovább hasadt, illetve még néhány új is keletkezett.

Mindez genetika, de a méret is valamilyen szinten befolyásolja!

2016. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!