Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetesen viszketek mindenhol...

33hetesen viszketek mindenhol terhességi epepangas lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam vedononel nezte a vereredmenyem szerinte az jo. Nincs bent nagy elteres. es ez igy marad a szulesig de nem lehet ettol baja a babanak? Lehet valamivel csillapitani ezt a viszketest?
2016. ápr. 25. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ên nem tudtam semmivel, pedig az orvos is írt fel rà kétféle dolgot :/

Nekem sem a nőgyógyász, hàziorvos, gyógyszerészek, de még a nyugdíjba vonult bőrgyógyász főorvos sem tudta megmondani mitől van.

Miutàn megszületett a lànyom a kórhàzban mondta az egyik csecsemős nővér hogy a lànyànak is volt ilyen, Angliàban szült, ott valami olyasmit mondtak neki hogy a babàra lett valahogy allergiàs (miután keresztanyàm a sajàt tejére volt az valamennyire hihető számomra a dolog)

2016. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is viszkedtem nagyon 28-32. hétig. De mivel jók voltak az eredményeim a doki azt mondta szülés után elmúlik. Addig meg is őrültem volna.Én szedtem rá egy homeós bogyót. Aztán 32. Héten elmúlt. Azt nem tudom hogy a bogyótól múlt-e el ,vagy amúgy is elmúlt volna, kitudja.
2016. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a terhesvitaminra vagy allergiás? En pl valószínűleg a Femibionban lévő jodra vagyok érzékeny es az arcomon kiütések lettek, viszketett. A Gravidat bírom, abban azt hiszem más formában van benne a jód.
2016. ápr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!