Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leírnátok az összes terhességi...

Leírnátok az összes terhességi tünetet?

Figyelt kérdés
Az összes létező leggyakoribb illetve legritkább terhességi tünet.

2016. ápr. 25. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Leirom nalam mik jelentkeztek.. persze ez mindenkinel mas ..

Menstruacio kimaradasa,mell feszules, almossag, ehseg, hanyinger, orr dugulas, legszomj, hangulat ingadozas, puffadas.. azt hiszem ennyi..

11hkm

2016. ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi tünet csak nem jött meg. 25hkm
2016. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most 16 hetes vagyok:


Menzesz kimaradasa, hanyinger, hanyas, fázás, puffadas, levertseg, hangulatingadozasok, undor az eteltol, most allando ehseg, mellnövekedes, bimboudvar barnabb lett, allando pisilesi inger, allandoan szomjas vagyok (ez eleg durvan), izomgörcsök, fogínyvérzés. Asszem ennyi.

2016. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress rá google-n.
2016. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam


mensi kimaradás, éjszakai pisilés, éhségroham, szédülés, szurkálás odalent, szagérzékenység, mellek kikerekedése és megnövése, néha mellfájdalom, mellbimbó udvar sötétebbé válása, nemiszerv színének megváltozása és kicsit fáradtabb vagyok.


Egyenlőre ennyi fordul elő


6+2 hkm

2016. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elkezdtek égetni,ez lett gyanús elején,hőhullámok,mell érzékenység bimbóudvar sötétebb lett,hangulatingadozás,bizonyos ételektől való undor mások megkívánása,meg ha egy ételt meg kívánok pl halkenő aminek terhesség előtt még a szagától is rosszul voltam azokat napokig eszem aztán jön egy újabb őrület pl zsíros kenyér almával :-), fura ételek megkívánása sült krumpli fagyival,párom szerint gusztustalan együtt nekem ízlett.27 hetes kismama
2016. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!