Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet égő érzés a hasban?

Mitől lehet égő érzés a hasban?

Figyelt kérdés

23 hetes első babás kismama vagyok.

Fiacskám átlagosan abba sem hagyja a mozgást. Imád rúgni, ütni, bukfencezni. És imádom érezni a mozgását, még ha van is az a pont hogy azért már kellemetlen, de úgy legalább tudom, hogy minden rendben van vele.

Viszont most épp abba hagyta az aktívkodást, nekem meg jobb oldalt a hasamban égő érzés támadt. Eddig ezt nem éreztem még. Normális ez? Mitől lehet? Tapasztalt már más is ilyet?

Fent érzem, vagyis olyan közép tájon. Szóval nem a méh. Nem is epe, és nem is vese. És mivel elől érzem inkább, így valójában szinte az összes szervet kizárnám.



2016. ápr. 26. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy ott tapad meg a méhlepény? Nekem azt mondták az előző terhességeimnél,hogy azért ég (meg persze a babonások,hogy nagy lesz a baba haja :D )..én 21 hetes vagyok,még nem tapasztaltam az égő érzést egyelőre.
2016. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!