Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor enyhülnek a tünetek?...

Mikor enyhülnek a tünetek? 8-9hetes terhes vagyok. Nem tudok elaludni kb 3hete, forgolódom nem alszok mélyen! Nem a gyakori pisilés miatt!

Figyelt kérdés
És az émelygés?Az elején még csak ébredés után volt,meg már napközben is kerülget elég intenzíven a hányinger!Mikortól várhatom az enyhülést?Kinél hogy volt?Kezdek feszült lenni és nem annyira élvezni ezt az állapotot!:-/ Ez normális reakció??Vagy rossz ember vagyok?:-/
2016. ápr. 27. 00:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy sokx van éhség érzetem,miközben fáj/ég a gyomrom!Felvagyok puffadva,szelelek,büfögök vagy csuklok nem is tudom...
2016. ápr. 27. 00:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyeni, de a 12. het utan szokott enyhulni.

Nekem kb a 16. heten lett jobb.

A baratnom viszont a 7. honapig MINDEN NAP hanyt, egesz nap, o naponta infuziora ment a korhazba.

2016. ápr. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most igazsagtalan leszek. De azt mondom orvendj a tuneteknek...azt jelenti van fejlodes van eleg merteku hcg a szervezetedbe. Fogd fel ugy, hogy ez egy csodalatos dolog es a babadert kibirod. En is kuzdottem pisilessel, nem alvassal, ehseggel megis telitettseg erzesevel...de mondhatom hogy Minden percet elveztem. A ferjem mindig bosszantott hogy o meg nem latott egy embert Aki igy tud mosolyogni a hanyongernek :D

Aztan egyszer Minden tunetem elmulott...8 hetesen vege lett ..



Probalj pozitivan lenni es kihasznalni ezt az idot a tested megismeresere...hasznos idotoltesre.Minden rendben lesz...ritkan tart tivabb 12 hetnel.

A legjobbakat ;)

2016. ápr. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a hányinger elmúlt 8 hetesen igaz még néha 1-1 napra visszajött, 12 hetes korom után már nem volt. A fáradtság 12 hetesen múlt el, addig emlékszem volt mikor álmos voltam de egyszerűen nem tudtam könnyen elaludni meg sokszor keltem fel.

Én sem élveztem amíg hányingerem volt és hánytam.

2016. ápr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14. hétig hánytam napi többször, bára folyasmi volt. 6 hetes koromtól mostanáig ébren vagyok éjszaka pár órát. Savam van, sokat pisilés, fáj a lábam, hidegfrontra gorcsolok. 25 hetes vagyok. Minden percért hálát adok! Ki kell bírni!
2016. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. *barna folyasom volt
2016. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En 10+3 vagyok, kb ot hete hanyingerre kelek, fekszek :)! Allandoan aludnek :)! Az elso ket varandossagom teljesen mas volt, semmilyen tunetem nem volt :)! Sokan azzal biztatnak, hogy a 12. het utan elmulik, vagy enyhul, de azt is mondtak a 6-7 honapig megmaradt a hanyinger ;)! Kitartas :) Boldog babavarast
2016. ápr. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!