Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még valaki, aki 14 hetes...

Van még valaki, aki 14 hetes terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne kedvetek leírni, hogyan érzitek magatokat, múltak e el a rosszullétek vagy esetleg most erősebb? Esetleg tudnátok ultrahanfotot feltenni vagy pocakos képeket? Már tudjátok a baba nemét?

2016. ápr. 27. 06:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én még nem tudom mi lesz. Kép még nincs, és kezd múlni a hányinger. De még nem az igazi. :)
2016. ápr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A kezdeti rosszullétek enyhültek bár néha még nem nálam sem az igazi.. de már egyre nagyobb az étvágy.

Nálunk szombaton derült ki,hogy kisfiú..ha minden igaz de 2 hét múlva megyünk apukával újra dokihoz és meglátjuk akkor mit mond


15 hkm

2016. ápr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én 16+2 vagyok már,második baba.

Hasam már a 12.héten is látszott. Akad még hányinger,a szédülés nem múlik,most meg épp beteg is vagyok. Nem tudjuk a nemét.

2016. ápr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálam is múlnak a rosszullétek, napi 2-vel megúszom, ami az eddigihez képest egy igazi megváltás. :) Én nagyon fáradtnak érzem magam. Éjjel nagyon sokszor forgolódok, de napközben meg végig alszom, picit felszerelődtek nálam a napszakok. Pocakom talán egy pici van, ha nagyon nézem,de mások még nem vették észre. Kép még nincs róla és eddig végig takargatta magát, úgyhogy a nemét sem tudjuk sajnos, talán jövő héten :)
2016. ápr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pénteken töltöm a 14.-et, rosszullét már pár hete nincsen, de tegnap egy 10 percig rámtört, szerencsére azóta sem. 16. héten megyünk 4d-re, hátha megmutatja magát :) hasam mág nincs semmi. Esténként mocorog, kézzel érzem, plusz megfeszül a méhem olyankor.
2016. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

15 hetes leszek hétfőn, a rosszullétek enyhültek végre, 12. heti uh-n kérdeztem a nemét, annyit mondtak talán fiú.

Majd másfél hét múlva megyek legközelebb dokihoz. Poci már van. Első baba :)

2016. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, teszel fel képet hasadról? :)
2016. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy kép, bár nem igazán adja vissza valójában :) 6-os voltam

2016. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Háát, valami látszik, köszi :)
2016. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én ma vagyok pontosan 14 hetes :) A rosszullétek nálam még nem akarnak elmúlni és sokszor van savam is, főleg éjjel. Elkezdett nagyon halványan látszani az a függőleges csík a hasamon. A pocakom sokat nem nőtt az elmúlt hetekben de a formája megváltozott. Ma reggeli képem: [link]
2016. ápr. 28. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!