Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet szeretkezni...

Meddig lehet szeretkezni terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Babát váruk a párommal, 3 hónapos terhes(most kezd látszódni a pocakjában a baba:)). Az a kérdésem hogy meddig lehet szexelni terhesen? Eddig heti 4-5x voltunk együtt. Ugye ezzel nem ártunk a babának?

Párom 22N

Én 23F


2016. ápr. 27. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ameddig az orvos nem tiltja és amíg jól esik a nőnek. Mi végig csináltuk, mert nem voltam tiltva és kívántam is.
2016. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta :) Én is " kívánós" voltam terhesen.
2016. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37 hetes terhes vagyok, és mai napig szeretkezünk. Ha nincs tiltva akkor nyugodtan lehet.
2016. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Problémamentes terhességnél lehet szeretkezni, persze csak óvatosan és nyilván olyan pózokban hogy a pocak ne nyomódjon.

Vannak kismamák, akik ilyenkor kifejezetten kívánják a szexet, másik meg egyáltalán nem.

2016. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Am az én barátnőm kívánja:)

Ilyenkor lehet gumi nélkül csinálni ugye?

2016. ápr. 27. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
gumi? mi ellen szeretnél védekezni? nemi betegség vagy terhesség?
2016. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki,hogy az utolsó hetekben (36.héttől) már nem ajánlatos,de addig nyugodtan,ha jól esik. Gumival nem kötelező,de nekem több ismerős mesélte,hogy nekik a doki ajánlotta az óvszer használatát,én ilyenről nem kérdeztem a dokim. Amit érdemes tudnod,hogy a spermában van valami ami méhösszehúzódásokat okozhat,így nem ajánlatos a párodba élvezni,jobb az óvatosság
2016. ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!