Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik boltban dolgoztak, mikor...

Akik boltban dolgoztak, mikor mentetek el táppénzre?

Figyelt kérdés
Nem élelmiszerboltban dolgozom, nem kell nehezet emelni. Gondolkodok mi lenne az ideàlis.

2016. ápr. 27. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyáltalán nem kell elmenned táppénzre. Nem tudom, milyen a munkád pontosan. Pl. egy kis ruhaboltban vagy eladó, ahova néha betér valaki, de amúgy egész nap ülsz, tudsz mozogni is, ha akarsz, dolgozhatsz végig is. De ha pl. egy h&m-ben vagy eladó, ott folyton fel-le szaladgálnak a csajok, azt látom mindig, ott ne maradj végig nyilván, csak ha bírod.
2016. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kisboltban dolgozom, nem szakadok meg a munkàban. Ami problémàm, hogy a boltnak nincs wcje a mellettünk lévőbe jàrunk àt. Màsik oldal kocsma.Ne is mondjam milyen emberek jàrnak be...
2016. ápr. 27. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
A terhesség előrehaladtával igen sűrű vizelési inger van én 15-30-40 percenként járok pisilni és mi lesz még később. 26hkm
2016. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkodj előre ezen. Elmész, ha úgy érzed nem bírsz dolgozni.

Én pl nem terhesen 5-6 órát is elvagyok pisilés nélkül, terhesen is kb 2 óra volt sokáig. Az utolsó 5-6 hétben volt az, hogy nagyon sűrűn jártam pisilni. Mint látod, más már sokkal korábban elkezdi.

Azt meg, hogy meddig fogod bírni megint nem tudod megjósolni. 34 hetesen olyan fáradékony lettem, hogy azt mondtam itt elég volt. Pedig volt korábban kismama a munkahelyemen aki még 37 hetesen is dolgozott és remekül viselte. 37 hetesen el se tudtam volna képzelni, hogy én még dolgozzak.. és volt aki még korábban elment, mert addig bírta. Nem vagyunk egyformák.

2016. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én dohányboltban dolgoztam, na ott aztán tényleg nem kellett súlyokat emelni. Jól bírtam a terhességet, soha semmi bajom nem volt, így egy percet sem voltam táppénzen. 36 hetesen hagytam ott őket, bent maradt szabin + csed-en voltam. 38. héten szültem. Egy barátnőm élelmiszerboltban kasszás, ő 25 hetesen táppénzre íratta magát, elege volt...
2016. ápr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!