Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, anyukák, akik...

Kismamik, anyukák, akik várandósság alatt dolgoztak. Ti is voltatok olyan rosszul, hogy nem tudtatok elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Indulás előtt fél órával jött a hányinger minden óvintézkedés ellenére (azóta is tart), nem tudtam elindulni dolgozni... Totál lelkiismeretfurdalásom van... Ameddig csak lehet, dolgozni szeretnék. Ráadásul hazudnom is kellett, a cégnél nem tudják még, ezt is utálom :(

2016. ápr. 5. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:

18 hetesen brutál fejfájás és szédülés tört rám. Leslattyogtam az üzemorvoshoz. Vizsgálgatott, tényleg jó alacsony a vérnyomásom. Vakarta a fejét.

- Nem terhes?

- De, 18. hét.

- Jaaa, az ilyen, akkor semmi kóros, ez ezzel jár.


Utána felmentem a főnökömhöz, hogy ne haragudjon, de annyira szédülök, rosszul vagyok, hogy nem érzem magam munkaképesnek. Mondta, hogy semmi gond, menjek haza és pihenjek. Úgyhogy ebéd után hazamentem, még táppénzre se kellett kiíratnom magam, kaptam fél nap "ajándék" szabit.

2016. ápr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Végig dolgoztam terhesség alatt, a császármetszés előtti héten is. Az elején hánytam a 12. hétig, akkoriban benti ebéd után irány a vécé, hányás, majd fogmosás és vissza dolgozni.:)


Aztán a 16-20. hét között a méhem kicsit fájt, ha sokat ültem, ezt megoldottam napi 2 Magnosolvval. Aztán a végén (36.héttől) meg a magzat kis kezei verték szét a hólyagomat. Olyankor a folyosón támolyogtam és néha elbőgtem magam, szerencsére saját irodám van, így nem látták.:) De az már csak két hét volt a szülésig, szóval ellavíroztam.


Egyszer mentem haza, amikor 3 meeting volt egy nap és a magzat nagyon erősen reagált a mély férfihangra, akkor szóltam a főnöknek h na akkor nekem mára ennyi volt:D

2016. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk nem ilyen engedékenyenek. Én most reggel az utcán hánytam, de nem merek nem bemenni, mert tudom, hogy bosszút állnak. Muszáj még két hétig elviselni őket, utána megyek táppénzre. Egész napos a munkám, semmi engedményt nem kaptam, úgy kell könyörögnöm, ha vécére akarok menni.
2016. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Reggel hányás, szédülés, de ahogy bertem a munkahelyre (1 óra busszal s sétával) pont használható állapotba kerültem. Ahogy este hazaértem, megint jött a rosszullét.
2016. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen! Elindultam munkába majd amikor be értem az öltözőbe rám jött a szédülés, hányinger szóltam a főnökömnek mondjuk ő tudott róla hogy terhes voltam és haza engedett! Hányingerre nekem a savanyú cukor volt a Jó :-) úgy hogy mindig volt nálam :-)
2016. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az 1 órás út alatt 3-szor látogattam meg valamilyen vendéglátóipari helyet hányás céljából:)
2019. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!