Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen, az első vizsgálat...

8 hetesen, az első vizsgálat elött, más is izgul, hogy minden rendben van e?

Figyelt kérdés
Eddig nyugodt voltam. Nincs semmi aggodalomra okot adó tünetem. Mégis, elkezdtem izgulni. Második terhességem. Köszönöm ha normális válaszokat kapok.
2016. ápr. 28. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ez teljesen normális, hogy izgulsz, hiszen azt szeretnéd, hogy minden a legnagyobb rendben legyen. Én az összes ultrahang előtt stresszeltem, izzadt a tenyerem, aztán mindig vigyorogva mentem haza. Tudtam, hogy minden oké, mégis izgultam :) Teljesen nyugodt úgyis akkor leszel, amikor már a kezedben tartod :)

Mindent jót Neked!

2016. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szabályosan rettegtem! Második baba. 7 kémiai terhességem volt előtte! :P

17 hkm :)

2016. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is 2. terhesség, hétfőn voltam 8 hetesen a 0. UH-on. Aggódtam az elsőnél is, és most a 2. babánál is. Ez szerintem együtt jár az anyasággal, ha megszületik ugyanúgy fog aggódni, izgulni érte az anya. Én plusz rizikóval indultam, ugyanis a 4 évesem skarlátot hozott haza, ami miatt már-már a sírás kerülgetett. Aztán csupa mosollyal nyugodtan jöttem haza. Ez tartott is két napig, most megint jó lenne látni. Repül az idő,ugyh nemsokára itt a 12 hetes uh.

Kellemes,stresszmentes babavárást neked!

2016. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 2. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!