Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Toxoplazma szűrés árát tu dja...

Toxoplazma szűrés árát tu dja valaki?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy fizetőssé vált a szűrés, és mivel 4 évvel ezelőtt még nem voltam védett a toxopl. ellen, ezért nem árt ilyen szűrést csinálni. Valaki volt már azóta toxo szűrésen? Kb mennyibe kerül? Hogy működik a fizetés? Gondolom majd ott kapok csekket és azt kell postán befizetni, majd utána veszik le a vért. Vagy tévedek?

Köszi a válaszokat előre is.



2016. ápr. 28. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

mivel terhesség kategóriába írtad, gondolom terhes vagy, kérdezd meg az orvosodtól.


én múlt héten voltam torch vizsgálaton, gy uh után felmerült, hogy ki kéne zárni ezeket, így a dokim adott beutalót, a terhesgondozóban meg egyből vették is le a vért. toxoplazmára már meg is jött :)


szóval azt akarom kihozni belőle, hogy az orvosod nyilván talál okot és akkor oep finanszírozással meg lehet terhesen csináltatni

2016. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. még azért azzal kiegészíteném, hogy csak azért mert nem estél át, nem kell megnézetned, az nem veszélyes ha nem voltál, csak az, ha épp terhesen esel át rajta. de nyilván ezt el lehet kerülni, ne most homokozz a naggyal és macskakakát se takaríts :)
2016. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még a terhességem előtt nézettem meg, háziorvos utalt az sztk-ba vérvételre, természetesen ingyen volt.
2016. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is minden trimeszterben küldtek.Ingyen volt.
2016. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljes TORCH 22.000 volt nekem a Synlabban (az állami oda küldi). A toxoplazmózis vizsgálatra ingyen beutalt a háziorvosom az sztk-ba (azt nem küldik át máshová), de mivel ott vénafelrobbantós nővérek voltak, így voltam magánban is. Magán toxoplazmósis vizsgálat a centrumlabban 5000 volt.
2016. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van cicám itthon, ezért javasolta a védőnő, hogy nem ártana, de fizetős lett, már nem támogatott. A synlab-ba kellett mennem, a toxoplazma szűrés maga 5000 volt, a vérvétel 1000.- szóval 6000.--t fizettem cakk-pakk. Már meg is jött az eredmény, hál isten már valamikor régen átestem rajt, így védett vagyok :)
2016. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaaa, és ott a helyszínen kellett fizetni is, a vérvétel után egyből :) utsó voltam
2016. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Budapesti Árkádban a Centrumlabnál 4500 ft
2016. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!