Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+5 hetesen hány mm-es volt a...

5+5 hetesen hány mm-es volt a babátok, vagy a petezsák? Mindegyik érdekel.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

8 mm-es petezsákom volt, benne még nem látszott semmi. Csak 3 hét múlva, 8+3 hetesen kaptam időpontot uh-ra, akkor a petezsák méretét nem tudom, de 16 és 18 mm-esek voltak az ikrek. :-)

17 hetes kismama

2010. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ezt én is szeretném tudni: ugyanennyi idős vagyok, és ma kell mennem ultrahangra.
2010. ápr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, én hat hetes vagyok és 10 mm-es a petezsák és benne a babókám 4 mm-es!
2010. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak az miatt kérdeztem, mert tegnap voltam uh-on, és 12 mm-es petezsákot, és 2,2 mm-es dobogó szívű babukát találtak. Az orvos nem mondott semmi negatívumot, csak itthon elkezdtem olvasgatni, és láttam hogy sokaknál nagyobb már ebben a korban a baba. Csak aggódom egy kicsit.
2010. ápr. 8. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hetesen kb. 2-3 mm-es a baba, persze van, akinél nagyobb.Nemrég néztem ilyen oldalt a méretek miatt.Szóval szerintem ideális a babád mérete, ne izgulj!!Azt nem tudom megmondani, mekkora ilyenkor a petezsák.Én először 7 hetesen mentem, akkor már nem érdekelte a dokit a petezsák.Egyből CRL-t mért, ami 9,5 mm volt.És szívhangot hallottunk.A szikhólyag méretét tudtam még meg, de nekem pl. senki nem nézett petezsákot.
2010. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Most megnyugodtam egy kicsit.
2010. ápr. 8. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:

5+3 hetesen nekem 10 mm-es volt a petezsák,benne 3 mm-es szikhólyag.egy hét múlva pedig már volt szívhang is.


34+1 hetes km

2010. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!