Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most szültem 3 hónapja fogamzá...

Most szültem 3 hónapja fogamzásgátlót szedek lehet hogy mégis terhes vagyok? Hogy zajlik egy nem kivánt terhesség megszakítása?

Figyelt kérdés
20napos
2008. szept. 24. 06:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Tehát,van valami jel arra,h babás vagy?Ha igen,akkor irány a nőgyógyász,és ő majd megszakért.A nemkívánt terhesség megszakítása úgy zajlik,h megmondod a dokinak,h nem akarod a babát,ő ad egy csekket,meg beszélned kell a családgondozókkal stb.A befizetett csekkel megjelensz a dokinál és megbeszélitek,h mikor.Egy napos kisműtétről van szó,ami után 24 órás megfigyelés van.

Azért a 20. napon még nagyon nem biztos,h van is valami.Miből gondolod?

3 hónappal szülés után kezd helyrejönni a hormonháztartásod,és ha szoptatsz is,akkor nagyon minimális az esélye.

2008. szept. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

szia biztos vagy benne hogy nem tartod meg? ezzt jól gondold át! a sógornőm is így lett a másodiikkal várandós és most már 23és24 évesek a gyerekei és minden a legnagyobb rendben van nagyon összenőttek agyerkek a szülőknek sem volt olyan túl nehéz


amúgy szerintem elmésza dokihoz, megállapítja hogy babát vársz , elkűlda bizottság elé ahol meg kell indokolnod hogy miértakarod ők jól lenéznk (ezt mind mesélték hogy így megy) aztán befizeted a pénzt és mész a kórházba ott elaltatnak és megkaparnak és este már mehetsz is haza nem igazán fogsz még vérezni sem (nekem két ilyen kaparásom volt mert elhaltaka babók)nekem 1 napig tartott a vérzés és utána semmi mntha ott sem lettek volna:-((((

2008. szept. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Abból gondolom hogy a jobb oldalam olyan mintha lenne valami.És mert hajnalba nem szoktam éhes lenni.Aztán meg késik és mondták hogy 28-30napra beáll már a második menzesz.



Azért nem akarom ha igaz,mert most szültem és egyenlőre ez az egyelég meg az anyagiak miatt is.


köszönöm a válaszokat.

2008. szept. 24. 07:13
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai ezen aggódnod,de vegyél egy tesztet vagy menj el dokihoz.Nekem pl megjött a 7. héten,majd azóta sem láttam,pedig 4 hónapja szültem,és én is tabit szedek.
2008. szept. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát ez már nyugtatóbb. milyen tabit szedsz?
2008. szept. 24. 07:31
 6/19 anonim ***** válasza:

Cerazette,mert szoptatok.

(az első és a 3. válasz is én voltam)

2008. szept. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi
2008. szept. 24. 07:47
 8/19 A kérdező kommentje:
Már csak a kiváncsiság maitt menyi az a csekk???
2008. szept. 24. 07:59
 9/19 anonim ***** válasza:
Kb 30.000 Ft
2008. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amikor megfogant a gyerek és én nem tudtam,h mi legyen(nem tervezett baba)én is utána néztem.Olyan 36 körül van most.
2008. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!