Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most szültem 3 hónapja fogamzá...

Most szültem 3 hónapja fogamzásgátlót szedek lehet hogy mégis terhes vagyok? Hogy zajlik egy nem kivánt terhesség megszakítása?

Figyelt kérdés
20napos
2008. szept. 24. 06:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

szia. nekem egy hete volt egy abortuszom.Legelőször vért fognak tőled venni,adnak papirokat,el kell menned a család segitőhöz (védönőhöz) ott meg beszélitek hogy miért akarod elvetetni,ott alá kell irnod egy jegyző könyvet hogy bele mász e a műtétbe,a csekket is ott adják,ami 28540ft.


Hogy zajlik? Nekem fél 8ra kellett menni (reggel), befektetnek egy szobába,aki még nem szűlt,azt elviszik tágitani (ami kegyetlen fájadalmas) annak a ható ideje amig tágulsz 3óra hossza,és ha letelik a 3óra,visznek a műtöbe,ahol fel fekszel,a két lábad le kötik,hogy ne rugdossál altatás közben,és az egyik kezedet is amelyikbe a tű lesz.Adnak altatót,és már csak a szobádban fogsz felébredni.Nekem igy volt.De ahogy olvastam,te már szültél,igy nem szükség tágitásra.És az egész műtét nem lesz több 10-15 percnél.Délután meg mehetsz haza.Csak éhgyomorra kell menni,nem szabad utána emelni,de ezeket majd elmondják ott. sok szerencsét,bár hogy is döntesz. egy fiatal lány.

2008. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hu hát köszönöm a válaszoloknak! Majd ma csinálok egy tesztet és kiderül reméljük a legjobbat. Hát ez elég rémisztöen hangzott. :(
2008. szept. 24. 11:44
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
szia. én irtam le hogy mi hogy van . hát át élni még szörnyűbb. én nagyon sajnálom h nem tarthattam meg,de az élettársam nem akarta....
2008. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Szia hány éves vagy ha szabad tudni??? Gondolom!!Éreztél valamit miközbe mütöttek?
2008. szept. 24. 12:44
 15/19 anonim ***** válasza:
szia. 20éves vagyok. ha gondolod irhatsz privitbe. szivesen válaszolok minden kérdésedre:)
2008. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szia műtét közben nem érzel semmit és utána sem olyan mintha nem történt volna semmi
2008. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
igen,én sem éreztem semmit. olyan volt mintha egy nagyot aludtam volna. (én irtam le a részleteket). amikor be adagolják az altatót,nekem elkezdett zsibbadni az egész testem,kettőt pislogtam,a fejem elkezdett furán zúgni,és elis aludtam.gondolom a részletekkel tisztába vagy,hogy mivel végzik és hogyan.Ha akarsz irj privit,de néhány sorral fentebb már irtam:) sok szerencsét
2008. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
írnék neked de nincs kint a privi üzenet küldés így hogy írjak?valami elérhetőséget kérnék.
2008. szept. 24. 15:14
 19/19 anonim ***** válasza:
szia. itt az e-mailem. kat087@freemail.hu
2008. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!