Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte meg a baba...

Ki mikor érezte meg a baba mozgását?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok és kb. 2 hete kezdtem érezni a baba mocorgását. Buborék szerű valamiket a hasamban, ami feltételezem, hogy már a babuci lehet, de van olyan nap, hogy alig érzek valamt. Ez normális, és még várat magára a "kirúgom a ház oldalát" mocorgás????
2010. ápr. 7. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 hetes vagyok és még mindig nem olyan erősen érzem sajna.
2010. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 15 hetesen éreztem először a buborékokat:), de utána még elég ritkán, nem is minden nap. Normális, hogy nem érzed még sűrűn, picike, és nagy a helye. Élvezd ki ezt is, az a szép benne, hogy így kell Rá figyelni. Pár hét, és majd "kirúgja a ház oldalát"! :-)
2010. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mind a 3 terhességemmel a 17. héten éreztem először a magzatmozgást. A ház oldalát még nem rúgja ki, majd ha görögdinnye lesz a pocid, s a babónak kevés lesz a hely. Ezután én minden nap éreztem a mozgást. Sőt, a mostani terhességemmel pár nap múlva gyanús volt, hogy csuklik a picúr, és igen csauklik. Pont ma olvastam, hogy 24 hetesen kezdenek el csuklani, ezt azt jelenti, hogy rendben van az emésztésük. Mára már napi 4-6szor csulik :)

Boldog babavárást!


4 éves kiscsaj, 21 hónapos kissrác és 24 hetes pocaklakó anyukájuk

2010. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 16+4 hetesen éreztem először, aztán egy darabig nem olyan sűrűn, és utána olyan 20 hetes voltam, amikor már rendszeresen éreztem.
2010. ápr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én 12 hetesen éreztem valamit, ami szerintem a baba volt. egyértelműen, naponta a 16.héttől érzem.
2010. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, megnyugodtam, hogy minden normális iramban zajlik :)
2010. ápr. 8. 07:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
14 től bizsergős bubizósat olyan kellemeset és 16 tól napi rendszerességel kirúgta a ház oldalát!
2010. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

14. héttől bubikat éreztem ls csikizést, a rendes rúgásokat pedig 17+5 hetesen éreztem :)

Most a 24.-et tapossuk és már mindennap érzem, állva is, de leginkább fekve, ülve, a nap bármely szakában :)))

2010. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
16+1 hetesen éreztem először, ő az első babám. Azóta egyre gyakrabban és minden nap érzem, ma vagyok épp 20 hetes. A férjemet is "fejbe rúgta" már párszor, mikor hallgatózott a hasamon :-) Szóval ő is érezte már.
2010. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

16 hetesen éreztem először buborékokat.aztán pár nap kihagyás,aztán megint éreztem.20 hetesen lett rendszeres amikor már minden nap éreztem.kellett utána még pár hét mire erősek lette a rúgásai.


34+1 hetes km

2010. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!