Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intenzív mozgás azért mert...

Intenzív mozgás azért mert tetszik vagy azért mert nem?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a babám bizonyos ételek/italok (gyömbér, eper stb) fogyasztása után eszeveszett mozgásba kezd és nem tudom eldönteni, hogy azért mert ízlett/tetszett neki vagy azért mert nem.Tapasztalt anyukák mit gondoltok? 27 hkm

2016. máj. 2. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pl minden kaja után kb.20 perccel felébred és mozog kicsit. Tipp, de sztem akkor ér el hozzá a kaja és felélénkül. Már jó étvágyam van, de bizonyos ételekre rá se bírok nézni azóta se, pedig régen imádtam, pl hal. Szerintem azok nem ízlenek neki. 25 hkm
2016. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mert mikor már azt gondoltam,h sikerült rajta kiigazodni,addigra kialakította azt a szokását,h evés után órákig meg sem mozdul. Szóval szerintem nem tud nagyon különbséget tenni az ízek között. Igaz,ha brokkolit vagy cukkinit eszem, akkor se mozdul meg,viszont rohanok hányni...szóval ezeket lehet h nem kultiválja.
2016. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!